Ślub w plenerze Zakopane – uroczystość jak z bajki

Ślub w plenerze Zakopane – temat bliski zarówno mieszkańcom Podhala, jak i miłośnikom gór z całej Polski. Wystarczy wypowiedzieć to hasło na głos, by zaskoczyć rodzinę i przyjaciół koncepcją na wymarzony ślub w górach. Od kiedy można organizować śluby w plenerze w Zakopanem? Skąd tak duże zainteresowanie tą możliwością? Przekonajcie się.

slub w plenerze Zakopane –678

Ślub w plenerze Zakopane – alternatywa dla USC

Od 1.03.2015 roku śluby cywilne mogą odbywać się poza urzędem. A więc ślub w plenerze w Zakopanem czy też w dowolnej innej lokalizacji jest jak najbardziej możliwy do realizacji. Oczywiście pod warunkiem, że kierownik USC właściwego dla miejsca uroczystości wyrazi na to zgodę. Jak pokazują sondaże i doświadczenie, w ostatnich latach śluby w plenerze w Zakopanem cieszą się sporą popularnością. Jeśli więc miejsce, które wybierzecie, będzie gwarantować zachowanie uroczystej formy i powagi oraz bezpieczeństwo uczestników, nie powinniście mieć problemu z jej uzyskaniem.

Obejrzyjcie: Ślub plenerowy w górach – reportaż

Ślub w plenerze Zakopane – argumenty „za”

Kameralny ślub cywilny w górach tylko dla najbliższej rodziny i przyjaciół jest oczywiście kuszący ze względu na finanse. Ale nie tylko. Możliwość złożenia przysięgi małżeńskiej poza surowymi murami instytucji, za to pod gołym niebem i z Tatrami w tle jest doświadczeniem absolutnie cudownym.

Co jeszcze przyciąga narzeczonych, by zorganizować ślub w plenerze w Zakopanem? Bez dwóch zdań krajobrazy, jedyny w swoim rodzaju góralski klimat i dzika przyroda. Myślę, że dla wielu par bezcenny jest też fakt, że mogą zaplanować wszystko od A do Z tak, jak sobie wymarzyli. Po swojemu, poza utartym schematem. To właśnie dzięki temu każdy ślub w Tatrach jest tak wyjątkowy.

Ślub w plenerze Zakopane – fotograf

Bez względu na to, czy myślicie o hucznej uroczystości, czy bliższy jest Wam kameralny nastrój ślubu w plenerze w Zakopanem, mam tylko jedną radę: idźcie za głosem serca. Satysfakcja z organizacji tego szczególnego dnia zgodnie z własnymi pragnieniami, jest ogromna. Skoro goszczę Was na mojej stronie, to znaczy, że szukacie ślubnych inspiracji lub rozglądacie się za fotografem na wesele z Zakopanego. Jeśli zależy Wam na naturalnych, żywych i pełnych emocji zdjęciach w reportażu ślubnym, zapraszam do kontaktu.

W międzyczasie zajrzyjcie do mojego portfolio lub na bloga. To właśnie tam dzielę się historiami miłosnymi par, które powierzyły mi dokumentację m.in. swojego ślubu w górach, realizację sesji narzeczeńskich w Tatrach i plenerów ślubnych. Znajdziecie tu najpiękniejszą sesja narzeczeńska Zakopane. Zobaczcie również moje sesje ślubne w Tatrach oraz reportaże z wesele Zakopane. Jeżeli planujecie również zatrudnienie kamerzysty z Zakopanego koniecznie zapoznajcie się z portfolio Piotrka