WESELE ZIĘBÓWKA, ŚLUB W PLENERZE ,BOHO, VICTORIA & MIŁOSZ

Wesele Ziębówka. Wymarzyliście sobie wesele w górach? Jeżeli tak, koniecznie obejrzyjcie mój materiał ze ślubu i wesela Victorii i Miłosza. Młodzi na miejsce ceremonii wybrali Ziębówkę – klimatyczne miejsce, gdzie króluje drewno i świetna atmosfera. Wesele Ziębówka jest oddalona zaledwie kilka kilometrów od Zakopanego.

Zanim obejrzycie zdjęcia z wesele Ziebówka polecam obejrzeć film Piotrka
który realizował materiał wideo.

ZDJĘCIA WESELE W ZIĘBÓWCE.

Wesele Ziębówka . Miłosz i Victoria naprawdę bardzo się postarali, by ich najważniejszy dzień był idealny w każdym calu.

ziębówka

O genialną organizację tego nietypowego ślubu zadbała perfekcyjna Katarzyna Calcutt KC Love Stories – Weddings and Events.
Kasia dopięła wszystko na ostatni guzik, a co za tym idzie zapewniła mi naprawdę ciekawy materiał do fotografowania. Nie na co dzień fotografuje się ceremonię humanistyczną w plenerze i wesele Ziębówka w stylu slow wedding.

WESELE ZIĘBÓWKA CZYLI – DETALE I DEKORACJE PERFEKCJA W KAŻDYM CALU.

Nie mogę nie wspomnieć kilku słów o dekoracjach, dodatkach czy słodkich pysznościach, które wybrali Victoria i Miłosz, aby ich górskie wesele było idealne.
Dekoracje kwiatowe wykonała Zosia z Ziębówki, która jest prawdziwą mistrzynią w tej dziedzinie. Lampiony, dodatki oraz żarówki Edisona zamówione zostały w lampionowo.pl. Napis love przyjechał na wesele Ziębówka od dekoracjeszewczyk.pl.
Słodki stół zamówiono w Laura-Cupcakes. Nawet ja sam pokusiłem się na kilka sztuk, pomimo tego, iż jestem na diecie – zupełnie nie mogłem się oprzeć pokusie ???? Złota zastawa została wypożyczona od Złotych Sztućców. Łapacze snów znajdziecie tutaj, natomiast Makramy możecie obejrzeć pod tym linkiem.

Przygotowania do ślubu -Wesele Ziębówka.

Przygotowania do ślubu w górach również odbyły się w Ziębówce.
Suknia Panny Młodej przyjechała z Katowic prosto od Patriciaszlazko.
Biżuteria zaś została zamówiona w Cudnych Wiankach
. Pan Młody natomiast miał przepiękną drewnianą muchę, genialnie pasującą do stylu, w jakim zorganizowano ślub oraz wesele Ziębówka.
O fryzury naszej młodej pary zadbała Ania Gil, a perfekcyjny makijaż stworzyła Ewelina Duda- Zwijacz – świetna robota, dziewczyny! Wszystkie dodatki wpasowały się idealnie w klimat wesele w Ziębówka, oczywiście w stylu BOHO.

Ślub Humanistyczny W Plenerze Wesele Ziębówka

Cóż mogę Wam napisać o samej ceremonii ślubnej – była bardzo intymna i wzruszająca, w gronie najbliższych kilkorga gości. Była to jedna z najpiękniejszych ceremonii, na których byłem. Było wiele emocji, wzruszeń i co najważniejsze ten ślub był naprawdę ich. Takie wesele Ziębówka mógłbym fotografować codziennie. Dobrych humorów nie zniweczyła nawet dość chłodna aura. Mieliśmy zaledwie kilka stopni na plusie – wszystko to pokazuje, iż da się zorganizować wesele w górach w plenerze w listopadzie. Wesele w Ziębówce to idealne do tego miejsce.

Sesja w Dniu Ślubu

Przy tak małych weselach w górach, organizowanych na zasadzie „Slow Wedding”, fotograf ma wystarczającą ilość czasu na wszystko. Co za tym idzie, mogłem wykonać kilka mini plenerów w dniu ślubu. Wesele Ziębówka dostarczyło nam mnóstwo miejsc do działania. Całość zdjęć zamknęliśmy na terenie Ziębówki zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Ziębówka wprost idealnie nadaje się do tego typu klimatycznych ujęć.

Wesele W Górach Impreza

Część wesele Ziębówka Victorii i Miłosza odbywała się na zewnątrz. Dopiero gdy zrobiło się już bardzo chłodno, przenieśliśmy się do klimatycznych wnętrz Ziębówki. Tort podano w ogrodzie, co jest moim zdaniem pomysłem wprost genialnym. Nie mogę tutaj nie wspomnieć o niesamowitych materiałach, których użyto do aranżacji strefy chilloutu mieszczącej się w ogrodzie i ubogacającej całość wesela w Ziębówce. Dywany znajdziecie tutaj. Natomiast wszystkie papeterie, wstążki i zaproszenia ślubne zobaczycie, klikając na powyższe linki.

WESELE ZIĘBÓWKA – FILM ŚLUBNY

Realizowaliśmy również film dla naszej młodej Pary. Będziecie mogli go obejrzeć już niebawem. Piotr Gdulski wykonał kawał świetnej roboty, a obecnie trwają pracę nad montażem. Backstage ze ślubu wykonał niezawodny Adam Mółka.