OPINIE KLIENTÓW

Zaufanie, jakim nas obdarzacie, jest największą motywacją podczas realizacji materiału. Pozytywne opinie oraz rekomendacje, jakie otrzymujemy po skończonej pracy, to najlepsza gwarancja Waszego zadowolenia, a także dowód świetnej współpracy na linii klient – fotograf Zakopane.


bulecka uai

Serdecznie polecamy, pełen profesjonalizm, zaangażowanie.
wraz z Sebastianem jesteśmy zachwyceni filmem który realizował dla nas Piotrek ! Cała ekipa stanęła na wysokości zdania i dzięki temu mamy piękną pamiątkę na lata.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka

fotograf ślubny zakopane

Zdecydowanie polecam! Zdjęcia nam się bardzo podobają, a współpraca była super ???? Mateusz wykonywał dla nas reportaż ślubny i sesję plenerową w górach. W trakcie zdjęć atmosfera była bardzo sympatyczna i profesjonalna. Wszystkie formalne sprawy załatwione sprawnie i zdalnie. Polecam tego fotografa ????

– Dominika Wołoszyn

fotograf zakopane

Fantastyczna współpraca. Zdjęcia piękne, sesja przebiegła w luźnej i sympatycznej atmosferze. Ogromną zaletą była sprawna komunikacja mailowa i telefoniczna. Polecam! ????

– Paulina Kaczmarczyk

sesja śłubna szczyrbskie jezioro

Razem z mężem jesteśmy przeszczęśliwi, że trafiliśmy na Mateusza! Wczoraj mieliśmy sesję, a już dzisiaj cieszymy oczy jej efektami ???????? Atmosfera podczas sesji super, w sumie to nawet nie poczuliśmy, że się ona odbyła ???? Mamy najpiękniejsza pamiątkę na całe życie ????

– Klaudia Karwowska

fotograf zakopane

Razem z mężem z czystym sercem polecamy Mateusza. Do póki nie obejrzeliśmy zdjęć z pleneru nie wierzyliśmy, że z takimi „modelami” jak my można zrobić tak cudowne, romantyczne i pełne emocji zdjęcia. Współpraca i kontakt na 6+. Dziękujemy za przepiękną pamiątkę i mile spędzone popołudnie! ????

– Kinga Gorąca

fotograf zakopane

Dziś otrzymałam swoje zdjęcia z sesji poślubnej i jestem szczerze zachwycona. Cudowny klimat, piękne kadry, emocje zatrzymane na fotografiach. Serdecznie polecam Mateusza- pełen profesjonalizm! Nic dodać, nic ująć! ????

– Magdalena Tok-Ratajczak

fotograf zakopane

Na szczęście nie czułam się jak gwiazda za którą latają paparazzi, a swoboda i niewyczuwalna obecność zdecydowanie pomogła rozładować napięcie. Ekspresowo dostaliśmy zdjęcia! Uchwyciłeś piękno chwil, EMOCJE, a co najważniejsze takich „po prostu nas”. Będziemy wracać do nich zawsze i codzień po trochu! Dziękujemy za elastyczność, estetykę i profesjonalizm.

– Katarzyna Starosielec-Stobnicka

zdjęcia ślubne
Zdecydowanie najlepszy fotograf na Podhalu! Mateusz potrafi uchwycić każdą szczególną chwilę, dzięki czemu zdjęcia są pełne emocji i są idealną pamiątką na lata  Polecam z całego serca!

– Kinga Filas

fotograf ślubny zakopane
Ostatnio mieliśmy z mężem plener , powiemy szczerze ,ze Mateusz ma świetne podejście ,genialne pomysły .Na 1000% możemy go polecić każdemu kto szuka fotografa z ogromnym zamiłowaniem do tego co robi!. Pełen profesjonalizm.

– Patrycja Krauze

sesja ślubna morskie oko
Mateusz podarował nam jeden z najpiękniejszych prezentów ślubnych jakie dostaliśmy – pudełko pełne emocji i zatrzymanych chwil z tego wyjątkowego dla nas dnia. Nie wiemy kiedy ani jak to zrobił bo pracuje tak, jakby go nie było, chyba zakłada pelerynę niewidkę.
Z największą przyjemnością będziemy te zdjęcia oglądać za kilka lat. Współpraca z Mateuszem wyróżnia się świetnym kontaktem, reakcją na prośby i szybką realizacją
Mateusz – jeszcze raz dziękujemy
Ania i Jan

– Anna Folfas

fotograf zakopane
Jedno słowo którym można określić Mateusza – profesjonalizm! Zdjecia piękne, klimatyczne z pomysłem oraz wyczuciem smaku. Jesteśmy bardzo zadowoleni ???? kolejna zaleta to szybka realizacja oraz przemiła obsługa  Będziemy polecac wszystkim bo warto!!

– Natalia Mrugała

fotograf zakopane
Mateusz to profesjonalista! Dziękujemy za profesjonalizm, za super kontakt, za sympatyczne podejście do nas, za świetną współpracę i uwzględnienie tego co było dla nas najważniejsze;) Dziękujemy przede wszystkim za przepiękne zdjęcia ze ślubu, wesela oraz sesji w sadach ❤ Za piękne i cudowne wspomnienia na zawsze!!!:) Mogliśmy polegać na Mateuszu, który służył nam dobrą radą przez cały czas. Jego profesjonalizm przejawia się w świetnych kadrach, w podejściu do klienta, umiejętności wykorzystywania światła. Zdjęcia są pełne emocji i detali. Dziękujemy za terminowość, jeszcze nie ochłonęliśmy po ślubie a już dzień po otrzymaliśmy galerię z kilkoma kadrami z naszego ślubu i wesela.
Mateusz! Dziękujemy z całego serca za uwiecznienie naszej historii, za atmosferę, za świetny reportaż, za wszystko! Polecamy!!!

– Iwona Buksa