Sesja Ślubna Hala Gąsienicowa. Nie ulega wątpliwości, że zdjęcia ze ślubnej sesji są pamiątką na całe życie, więc muszą być idealne. Nie tylko wysokiej jakości i dopracowane w najdrobniejszym szczególe, ale także wykonane w odpowiedniej scenerii – na przykład górskiej. Piękne widoki i bliskość natury połączona z majestatycznością i tajemniczością gór stanowią przepis na najlepsze ślubne zdjęcia. Szczególnie polecam plener ślubny Hala Gąsienicowa, ponieważ jest to przepiękny rozległy teren, inspirujący do wykonania oryginalnych  zdjęć w tatrzańskiej scenerii.

Plener ślubny Hala Gąsienicowa to rozwiązane o wielu zaletach i z całą pewnością będzie stanowiło wymarzoną pamiątkę z Waszego ślubu. Idealny ślub już był, czas teraz na idealną sesję ślubną, która zaowocuje przepięknymi zdjęciami, odzwierciedlającymi Wasze osobowości i wielkie uczucie, jakim się darzycie. 

Gwarantuję, że sesja ślubna Hala Gąsienicowa sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym i spragnionych nietuzinkowych ujęć, dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach. Skąd taka pewność? Otóż Hala Gąsienicowa to przepiękna tatrzańska dolina, znajdująca się na wysokości ok. 1500 m.n.p.m., oferująca nie tylko cudowne widoki na Tatry, ale też mnogość możliwości wykonania idealnej plenerowej sesji ślubnej, dostosowanej do Waszych indywidualnych oczekiwań. Jest to olbrzymi teren ze schroniskiem, gdzie można nieco odpocząć, zjeść coś, gdy zajdzie taka potrzeba. A fotografia to moja pasja i dbam o najwyższą jakość wykonywanych przeze mnie zdjęć.

Plener ślubny Hala Gąsienicowa - jak zorganizować?

Przepiękna tatrzańska sceneria jest kusząca, ale zastanawiacie się jak zaplanować i zorganizować sesję ślubną w górach, kiedy nie mieszkacie w okolicy? Najlepszym rozwiązaniem będzie Sesja Ślubna Hala Gąsienicowa wykonana przez lokalnego fotografa, świetnie znającego góry i tutejsze realia, dzięki czemu wymarzona sesja w plenerze będzie prosta w realizacji.

Jestem z Zakopanego, kocham góry a fotografia jest moją pasją. Wiem kiedy i o jakiej porze można uniknąć tłumu i uzyskać idealne światło, by zdjęcia zachwyciły Was pod każdym względem. Wiosną i latem polecam plener ślubny Hala Gąsienicowa o zachodzie słońca, zaś w okresie jesienno-zimowym o wschodzie.

Ponadto mogę Wam polecić kilka sprawdzonych kwater w różnych zakresach cenowych, gdzie będziecie mogli się zatrzymać. Podpowiem gdzie zrobicie idealny makijaż i fryzurę, by równie cudownie jak na ślubie prezentować się podczas sesji ślubnej Hala Gąsienicowa.

Zezwolenie na sesję w TPN - minimum formalności

By móc wykonać sesję ślubną w Tatrach, trzeba uzyskać pozwolenie na to. Decydując się na współpracę ze mną, nie musicie się o to martwić, ponieważ posiadam całoroczne zezwolenie na sesje ślubne w TPN. Pozostaje jedynie wybrać dogodny termin sesji w plenerze.