Sesja ślubna Łapszanka. Niemal dla każdego ślub jest najważniejszym dniem w jego życiu, więc chce go celebrować w sposób szczególny, a następnie uwiecznić te chwile na zdjęciach pamiątkowych, wykonanych w niezwykle urokliwych miejscach. I jest to zrozumiałe. Jeśli kochacie góry, cenicie sobie spokój bądź szukacie po prostu idealnego miejsca na wyjątkową sesję ślubną, to mam dla Was doskonałą propozycję – Łapszanka sesja ślubna. Poniżej wyjaśnię Wam w kilku słowach, dlaczego jest to rozwiązanie godne uwagi.

Łapszanka sesja ślubna u lokalnego fotografa z Zakopanego - mnogość zalet

Nie ulega wątpliwości, że w górskiej scenerii jest jakaś magia, która szczególnie pasuje do pamiątkowych zdjęć ślubnych. Dlatego też cieszą się one coraz większa popularnością. Ja chciałbym Wam zaproponować sesję ślubną Łapszanka, ponieważ rozwiązanie to ma według mnie wiele zalet.

Oczywiście najważniejszą jest to, że Łapszanka oferuje piękne widoki, tworząc doskonałą scenerię do wykonania ślubnej sesji, dostosowanej do różnych Waszych wymagań i preferencji. Z Przełęczy nad Łapszanką, znajdującej się na wysokości 945 m n.p.m., roztacza się wspaniały widok na Tatry- Bielskie i Wysokie (polskie i słowackie) oraz Zachodnie, a także na Magurę Spiską. Jest to rozległy teren, który umożliwia wykonanie oryginalnej sesji ślubnej Łapszanka.

Niezaprzeczalnym atutem tego miejsca jest również to, że oferuje ono widok na Tatry niezamącony jeszcze zabudową. Jest to już chyba ostatnie takie miejsce, więc warto to wykorzystać. Z kolei brak turystów sprawia, że łatwo tutaj o czysty kadr. Dzięki tej swobodzie, połączonej z cudowną górską i naturalną scenerią, można zorganizować sesję ślubną obfitującą w cudowne ujęcia, co będzie stanowiło niezwykłą pamiątkę na lata. Idealne miejsce, by uwiecznić najważniejsze chwile w życiu.

Dodam, że na miejscu można spotkać pasące się owce, co dodaje uroku Łapszance i poszerza możliwości wykonania ciekawych oraz niezwykle oryginalnych zdjęć pamiątkowych.

Łapszanka sesja ślubna u lokalnego fotografa ma jeszcze tę zaletę, że na miejsce można dostać się w bardzo prosty sposób – w około 30 minut jadąc z Zakopanego, nie trzeba w zasadzie przemieszczać się pieszo. Co więcej, jeśli sesję zdjęciową będzie wykonywał miejscowy fotograf, to istnieje możliwość przyjechania na miejsce razem z nim. Zabierze on Was z Zakopanego i odwiezie – macie więc maksymalny komfort. Łapszanka sesja ślubna jest bardzo prosta w logistyce i nie wymaga rezerwowania sobie na nią dużo czasu, co dla wielu z Was jest na pewno niezwykle istotne.

Dlaczego Łapszanka sesja ślubna u lokalnego? - Fotograf Zakopane

Powód jest prozaiczny – miejscowy zna przecież najlepiej panujące tam realia, więc poprowadzi Was za przysłowiową „”rączkę” i krok po kroku pomoże w całej logistyce, związanej nie tylko z organizacją sesji ślubnej, a nawet samej ceremonii.

Podpowie, kiedy i gdzie najlepiej będzie udać się na sesję zdjęciową Łapszanka, doradzi jak się do niej przygotować. Może też zorganizować Wam transport. Współpraca z lokalnym fotografem pozwala uniknąć przykrych niespodzianek. Dzięki niemu będziecie mieć gwarancję nie tylko świetnie wykonanej sesji ślubnej, ale też odpowiednio zorganizowanej. Łapszanka sesja ślubna będzie więc doskonale dopracowana pod każdym względem, także logistycznym.

Łapszanka sesja ślubna w Tatrach - jak się do niej przygotować?

Oczywiście każda Para chce mieć idealne zdjęcia ślubne – dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. I chodzi tu nie tylko o przepiękną scenerię, ale także odpowiedni makijaż, fryzurę oraz dodatki takie, jak biżuteria, welon, bukiet, krawat lub muszka czy buty (nie tylko ślubne). Wszystkie te elementy mają tworzyć spójny obraz, zachwycający pod każdym względem.

Zastanawiacie się jak najlepiej przygotować się do Łapszanka sesja ślubna? Udzielę Wam kilku rad:

  1.  przede wszystkim liczy się dobry humor, zaangażowanie i dobre nastawienie – ułatwi to współpracę z fotografem i z pewnością zaowocuje cudownymi zdjęciami;
  2.  warto się dobrze wyspać, by pięknie wyglądać i dobrze się bawić – sesja ma być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem; poza tym, że brak snu odbije się na Waszych twarzach, to sprawi, że możecie popełniać dużo błędów, irytować się;
  3.  nie zapomnijcie coś zjeść, byście byli pełni energii – ale nie za dużo, by nie dopadła Was ociężałość;
  4. zaufajcie fotografowi i sobie – to przepis na sukces, a więc nietuzinkową sesję ślubną; dobry fotograf dołoży wszelkich starań, aby wykonać idealne zdjęcia, ale czasem trzeba mu trochę pomóc, słuchając jego rad – kiedy poprosi o zmianę pozy czy miejsca;
  5. zadbajcie o odpowiednie fryzury i makijaż – warto pokusić się raz jeszcze o profesjonalny make-up, by wyglądać na zdjęciach olśniewająco; fryzury mogą być bardziej swobodne – np. rozpuszczone włosy, itp.;
  6. podczas sesji bądźcie sobą – naturalność doda zdjęciom autentyczności i będą w sposób doskonały odzwierciedlać Wasze emocje i osobowości; dzięki temu Łapszanka sesja ślubna będzie Was po latach bawiła i wzruszała, stanowiąc doskonałą pamiątkę;
  7. nie zapomnijcie zabrać niezbędnika w postaci „apteczki” – zestawu akcesoriów ratujących Was z opresji – kiedy makijaż wymaga korekty, kiedy rajstopy się podrą, kiedy nagle zgłodniejecie lub poczujecie pragnienie, kiedy fryzura się popsuje itp.; lepiej mieć je pod ręką na wszelki wypadek, by uniknąć stresu, że sesja się nie uda;
  8.  nie zaszkodzi, jeśli opowiecie fotografowi nieco o sobie, swoją historię miłości – kiedy lepiej Was pozna, będzie mu łatwiej nadać zdjęciom unikatowy wymiar, by w pełni pokazały Waszą osobowość i uchwyciły Waszą miłość.

Jeśli weźmiecie to pod uwagę, to zapewniam Was, że Łapszanka sesja ślubna będzie zgodna z Waszymi oczekiwaniami i obfitująca w nietuzinkowe ujęcia, na których Wam zależało. Ważną kwestią jest również ustalenie z fotografem daty i pory, o jakiej Łapszanka sesja ślubna ma być wykonana. Jeśli zdecydujecie się na lokalnego fotografa, to pomoże Wam wybrać odpowiedni termin, mając na uwadze Wasze oczekiwania dotyczące pamiątkowych zdjęć ślubnych.

Przełęcz - Łapszanka sesja ślubna w Tatrach - jak pora będzie najlepsza?

Z racji tego, że kocham góry, a moją pasją jest fotografia, to mam swoje preferencje, dotyczące najlepszej pory na wykonanie sesji ślubnej w tym miejscu. Moim zdaniem Łapszanka sesja ślubna wiosną i latem będzie najlepsza o zachodzie słońca, zaś w okresie jesienno-zimowym preferuję wschody słońca.