Zimowy ślub – jak z bajki

Ziemia przykryta delikatnym, białym puchem i tańczące delikatnie na wietrze płatki śniegu… Czy to nie wymarzona sceneria, by przysiąc sobie dozgonną miłość, wierność i uczciwość małżeńską? Choć wesele poza miesiącami letnimi nie jest wyborem dla każdego oczywistym, po lekturze tego wpisu z pewnością i Ty przekonasz się, że zimowy ślub może być najbardziej magiczną chwilą Twojego życia! Dowiesz się też, jak zorganizować wzruszającą uroczystość oraz dlaczego warto zdecydować się na nią właśnie o tej porze roku.

Zimowy ślub – dlaczego warto?

Piękna aura pogodowa to nie jedyny powód, by zdecydować się właśnie na taką datę ślubu. Muszę jednak przyznać, że ten argument przemawia do mnie bardzo mocno. Dobry fotograf ślubny Zakopane  potrafi wydobyć cały potencjał ze śnieżnej scenerii. Taki pejzaż stwarza ogromne możliwości sesji tematycznych, np. w klimacie królowej śniegu. Kamerzysta na ślub Zakopane Piotr Gdulski  również lubi opowiadać historie, w czym piękne tło jedynie pomaga.

Dlaczego więc jeszcze warto zdecydować się na zimowy ślub? Ponieważ jest już wtedy po sezonie, wszystkie usługi są tańsze i łatwiej dostępne. Sala weselna Zakopane chociażby wspaniały obiekt Bachleda Resort  nie musi być wtedy rezerwowana z tak dużym wyprzedzeniem.

Taki ślub nie ma więc prawie wad. Oczywiście nie każdemu odpowiada niska temperatura, ale może się ona okazać łatwiejsza do zniesienia niż upały.

Jak zorganizować wymarzone wesele Zakopane

Podczas każdego wesela wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Warto więc zacząć planować uroczystość z wyprzedzeniem. Świetny pomysł to poproszenie o pomoc organizatora wesel Kasia Calcutt KC LoveStories wedding  Taka osoba zdejmie z Waszych barków większość obowiązków i pozwoli czerpać z wesela jedynie radość.

Głównymi bohaterami każdego wesela jest oczywiście młoda para. Nie można więc zapomnieć o takich elementach ich wyglądu jak:

Zwrócenie się do listy sprawdzonych podwykonawców zagwarantuje, że zimowy ślub będzie udany, a wesele Zakopane niezapomniane. Warto poprosić o rekomendację w kwestii ubioru i dodatków tak, aby pasowały klimatem do pogody. Wszelkie koronki i perełki stworzą niezapomnianą stylizację i zrobią na wszystkich piorunujące wrażenie!

Spraw, by właśnie Twój zimowy ślub był wyjątkowy

Zadbaj o to, aby fotograf ślubny Zakopane oraz kamerzysta na ślub Zakopane mieli co uwiecznić! Mimo że latem łatwiej o piękne kwiaty, wybranie odpowiedniego florysty Dekoracje kwiatowe:
Arleta Miler Art of flowers
https://www.facebook.com/Art-of-Flowers
zapewni wspaniałe dekoracje kwiatowe także zimą.
Wszelkie inne dekoracje także podkreślą wyjątkowość tego dnia. Nie musicie wszystkiego kupować, ani też wykonywać samodzielnie. Możecie skorzystać w tym przypadku z wypożyczalni Lampionowo https://www.facebook.com/lampionowo
Podobne rozwiązanie jest możliwe przy szykowaniu sali weselnej – Wypożyczalnia talerzy i sztućców: https://www.facebook.com/dekoracjeszewczyk
Wypożyczalnia obrusów:
https://www.facebook.com/colorevent 

Co jeszcze sprawia, że każdy zimowy ślub i następujące po nim wesele Zakopane jest wyjątkowe?
Personalizowana papeteria
https://barvnawedding.pl  to obowiązkowy element! Możecie umieścić na niej coś charakteryzującego Was, np. Wasze zdjęcie. Teraz czas już tylko dobrać nietypowe atrakcje.
Być może postawicie na dwa w jednym i wynajmiecie DJa, który ma w ofercie ciężki dym, http://djzakopane.pl 

Zimowy ślub, jeśli tylko włożycie trochę pracy w jego organizację, z pewnością będzie najpiękniejszym dniem Waszego życia. Powiecie sobie „tak” w otoczeniu najbliższych Waszemu sercu osób, a detale takie jak dekoracje dyskretnie podkreślą magiczną atmosferę. Gwarantuję, że każdy zachwyci się zdjęciami z tego dnia (o czym zresztą możecie się przekonać, oglądając moją galerię!). Samą zaś uroczystość będziecie jeszcze długo wspominać z łezką wzruszenia w oku.