Willa Poprad Wesele Pauliny i Marcina w Rytrze, Nowy Sącz

Willa Poprad Wesele Pauliny i Marcina W Rytrze, obok nowego sącza.

Witam serdecznie wszystkich czytelników. Dziś chciałbym opowiedzieć wam historię miłości Pauliny i Marcina oraz pokazać ich piękne nowosądeckie wesele. Poniżej obejrzycie zdjęcia ślubne moje autorstwa oraz film ślubny realizowany przez Piotra Gdulskiego

Mieliśmy naprawdę wymarzone warunki do pracy,beskid sądecki jest jednym z najpiękniejszych rejonów w Polsce. Rytro które nasza młoda para Paulina i Marcin wybrali na miejsce swojego wesela ,jest wyjątkowo urokliwe. Właśnie tutaj wybudowano jedną z najpiękniejszych sal weselnych w regionie Willę Poprad.
Zadbano o każdy najdrobniejszy detal przy wykończeniu sali, a przepiękne położenie nad samym brzegiem rzeki Poprad czyni tą lokalizację wręcz perfekcyjną. Jedzenie jest naprawdę pyszne , a obsługa  na najwyższym możliwym poziomie.

Paulina i Marcin Przygotowania

W poprzednim tekście mogliście przeczytać kilka zdań o regionie. Natomiast teraz zabieram was do domów rodzinnych Pauliny i Marcina gdzie odbyły się przygotowania do uroczystości zaślubin. Paulina pochodzi z Moszczenicy Niżnej która to jest jedną z najstarszych wsi w regionie. Marcin mieszka w przepięknym Starym Sączu, zaraz obok uroczego ryneczku.

Ceremonia Ślubna Pauliny i Marcina

Ceremonia zaślubin miała miejsce w przepięknym klimatycznym kościółku pod wezwaniem św Mikołaja Biskupa w Moszczenicy Niżnej.

Zapowiedź Ślubna Pauliny i Marcina

Teraz możecie zrobić sobie krótką przerwę w podziwianiu fotografii ślubnych.
Zapraszam was na krótki seans filmowy, prawdziwą ucztę dla oczu , czyli zapowiedź filmu ślubnego realizowaną przez filmowca Piotra Gdulskiego w Willa Poprad Wesele, Nowy Sącz.

Willa Poprad Wesele Pauliny i Marcina

Czas na imprezę, bawimy się a działo się naprawdę grubo. Tańce hulańce i inne wygibasy, to cud że Willa Poprad jeszcze stoi tam gdzie stała, Pierwszy taniec w chmurach ciężkiego dymu, przepiękne dekorację na sali. Muszę powiedzieć wam że młoda para naprawdę się postarała i zadbała nawet o najmniejszy szczegół. Klimatyczny drewniany napis love na tarasie gdzie wykonaliśmy szybką sesję w dniu ślubu zachwycił mnie najbardziej, był perfekcyjnie dopasowany do całości dekoracji oraz przepięknego budynku Willi Poprad.

Sesja ślubna innego dnia

Na koniec chciałbym polecić wam obejrzenie realizacji z sesji ślubnej w lesie.
http://web.dfirma.pl/old-kiszela/sesja-slubna-w-lesie/

Pozdrawiamy serdecznie Mateusz i Piotr