Wesele w stylu boho – Rezydencja Gubałówka Zakopane

Wesele w stylu boho – Rezydencja Gubałówka Zakopane .Wesele w stylu boho kojarzy się nam głównie z miesiącami letnimi i łąkami pełnymi kwiatów. Tymczasem można je zorganizować o każdej porze roku, co idealnie udowodnili Kasia i Gabriel! Wesele, które miałem okazję niedawno fotografować było niezwykłe pod kilkoma względami. Przede wszystkim, para młoda pochodzi z dwóch różnych państw (Kasia z Polski, a Gabriel z Rumunii. Mimo to, odnaleźli się podczas pracy w jeszcze kolejnym kraju, Anglii. Na dodatek zakochani wymarzyli sobie wesele w stylu boho i nic nie mogło im w tym przeszkodzić. Nie powstrzymała ich ani pora roku ani sypiący z nieba śnieg. Co prawda ceremonia nie odbyła się na dworze, jak pierwotnie planowano, ale w budynku, to jednak nie odjęło to wcale uroczystości uroku! Ceremonia była okazją do wzruszenia, a samo wesele Rezydencja Gubałówka świetną zabawą. Z pewnością ten dzień będzie długo wspominany przez parę młoda, gości oraz przeze mnie.

Wesele w stylu boho – tu każdy detal jest ważny

Styl boho jest uwielbiany panny młode. Kojarzy się z luzem, przytulnością i oderwaniem się nieco od codzienności. Domy weselne udekorowane w stylu boho wyglądają magicznie, a panny młode w ten sposób wystylizowane, olśniewająco. Choć organizacja wesela boho nie jest skomplikowana, trzeba mieć przemyślany plan na dekoracje. Charakterystyczne elementy stylu boho to koronki, pióra, frędzle. Suknie w tym stylu są bardzo zwiewne, dziewczęce, często wyposażone w szerokie rękawy. Do dekoracji wykorzystuje się lampiony, naturalne materiały czy łapacze snów. Na takiej imprezie królują motywy kwiatowe, a także kolory takie jak biel, beż czy stare złoto. Kasia, bohaterka mojego reportażu, marzyła o weselu w stylu boho i spełniła to marzenie. Każdy element jej ślubu i wesela był dopięty na ostatni guzik, od strojów państwa młodych, aż po wystrój sali weselnej. Wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrały i wprawiały w zachwyt.

Wesele w stylu boho zimą?

Za sezon na śluby uważa się czas mniej więcej od kwietnia do października. Wtedy też najczęściej organizuje się wesela boho, bo zwiewne suknie naturalnie pasują do wiosennych łąk. Także ślub zimą ma jednak wiele zalet! Poza sezonem, kiedy jest spokojniej, a wszystkie usługi są łatwo dostępne, również można zorganizować wymarzony ślub. Wesele Rezydencja Gubałówka Kasi i Gabriela właśnie takie było. Piękne stroje i dekoracje stworzyły idealny nastrój i boho klimat. Nawet mała niespodzianka, którą sprawiła nam pogoda, nie zepsuła magii tego wyjątkowego dnia. Pierwotnie ceremonia cywilna w plenerze miała odbyć się na zewnątrz. Jak to jednak bywa zimą, zwłaszcza w górach, z nieba zaczął padać śnieg. Choć pozornie trochę pokrzyżowało to plany młodej pary, ceremonia po prostu przeniosła się do środka. W drewnianej sali było równie pięknie, a zimowy ślub i wesele w stylu boho wspaniale się udały.

Para młoda – piękni i zakochani

Historia bohaterów reportażu, Kasi i Gabriela, pokazuje, że prawdziwa miłość pokona wszystkie przeszkody. I mowa tu nie tylko o pogodzie – ale o całej historii związku tej pary. Niczym w filmach, państwo młodzi pochodzą z dwóch zupełnie różnych krajów, a poznali się jeszcze gdzie indziej. Kasia jest z Polski, natomiast Gabriel z Rumunii. Ich drogi połączyła praca w Anglii, a wesele odbyło się w polskich górach. Na parę młodą aż przyjemnie było patrzeć. To wspaniali ludzie, którzy są piękni w środku na zewnątrz. Panna młoda wyglądała wspaniale w zwiewnej, bardzo oryginalnej koronkowej sukni z odkrytymi plecami. Ozdobna opaska na głowie wspaniale dopełniała stylizację. Pan młody prezentował się bardzo elegancko w białej marynarce. Ich boho stylizacja świetnie komponowała się ze stylem wnętrza. Z wielką przyjemnością patrzyło się na nich jednak nie tylko ze względu na stroje, ale też wyraźnie widoczne łączące ich uczucie.

Wesele Rezydencja Gubałówka – ceremonia ślubna w sercu gór

Na miejsce złożenia sobie wzajemnie przysięgi małżeńskiej nasza młoda para wybrała polskie góry. Bardzo się cieszę, że postawili na tak bliskie mojemu sercu miejsce, dzięki czemu miałem okazję być ich fotografem. Impreza odbyła się w Rezydencji Gubałówka, pięknym górskim hotelu. Państwo młodzi zdecydowali się na ceremonię cywilną, korzystając z możliwości zorganizowania tzw. ślubu plenerowego. W ten sposób określa się każdy ślub cywilny, który nie odbywa się w urzędzie, nie tylko ceremonie odbywające się na dworze. Ślub i wesele w stylu boho było naprawdę wzruszające. Podniosły nastrój udzielił się także licznym gościom, którzy przybyli, by towarzyszyć młodej parze w tej ważnej dla nich chwili. Ogromne wzruszenie było też widać na twarzach młodej pary. Ta uroczystość zdecydowanie należała do najpiękniejszych, jakie widziałem. Po ślubie natomiast rozpoczęło się radosne, pełne tańca wesele Rezydencja Gubałówka.

Wesele Rezydencja Gubałówka – moc radości i zabawy

Po ślubie cywilnym miało miejsce również wesele. Na początek para młoda odebrała życzenia i prezenty od gości. Następnie nie zabrakło tradycyjnego toastu, rzutu kieliszkami oraz pierwszego tańca. Później przyszedł czas na dobre jedzenie i dobrą zabawę. Przyjęcie weselne świetnie się udało. Goście mieli okazje dobrze zjeść oraz wyszaleć się na parkiecie. Jak widać na fotografiach, zabawa była przednia, a parkiet prawie przez cały czas pełny. Nie mogło zabraknąć również tortu weselnego, który był i smaczny, i przepiękny. Tradycyjne oczepiny również miały miejsce, tym razem w wersji z odcinaniem przez pannę młodą tasiemek od bukietu. Widać było, że para młoda włożyła w przygotowania dużo serca, a sala weselna w obsługę wydarzenia. Tę wspaniałą imprezę wszyscy goście z pewnością zapamiętają na długo.

Też marzysz o weselu w stylu boho? Nie ma problemu!

Wesele w stylu boho Kasi i Gabriela było naprawdę udane. Ta uroczystość to świetny przykład na to, że ślub w podobnym stylu z powodzeniem może odbyć się nawet w środku zimy. Czasem nawet zimowy, świąteczny nastrój tylko dodaje uroku. Jak widać też, na wszystko można znaleźć rozwiązanie, nawet gdy pogoda zaskakuje. Wesele Rezydencja Gubałówka wspominam bardzo dobrze. Tak samo na pewno myślą goście oraz główni bohaterowie dnia – para młoda. Jeśli więc i Ty marzysz o weselu w stylu boho, nie rezygnuj, tylko zorganizuj swoje wymarzone wydarzenie. Ślub to bardzo ważny i podniosły moment, dlatego warto zrobić wszystko, by był dokładni taki, jak sobie wymarzymy. Jeśli tylko właściwie do tego podejdziesz, na pewno wszystko się perfekcyjnie uda! Jeżeli natomiast masz inny sposób na swój ślub, również możesz urządzić wesele w górach. Górskie pejzaże i obiekty są tak piękne, że o każdej porze roku możesz zorganizować tu ślub jak z bajki.