Wesele w remizie  – pomysł na świetną imprezę

Miałem ostatnio okazję fotografować wesele, które odbyło się… w remizie! Jeszcze do niedawna przyjęcia weselne w takich miejscach nikogo nie dziwiły, dziś standardem są raczej wystawne imprezy w eleganckich domach weselnych. Wesele w remizie nadal jednak może się odbyć i mogą być to nie mniej udane wesela niż te w restauracjach! Podczas takiej imprezy panuje jedyny w swoim rodzaju biesiadny klimat. Nic nie przeszkadza w tańcach do białego rana, a ludzie czują się bardzo swobodnie. Dzisiejsze wesela w remizach to nierzadko imprezy na nie gorszym poziomie niż w restauracji, niemające już nic wspólnego z kiczem PRL. Zamiast tego jest radość, zabawa i niezwykłe wspomnienia.

Wesele w remizie – klimat tworzą ludzie

Przestrzeń w remizie można udekorować naprawdę na wiele sposobów. Co innego odpowiada jednak za sukces imprezy. Najważniejsi są ludzie – para młoda oraz ich goście. Jeśli towarzystwo jest dobrze dobrane i pełne energii, zabawa nie może się nie udać! Tak było i tym razem. Wesele w remizie, które fotografowałem, udało się wyśmienicie. Parkiet ciągle był pełen i miało na nim miejsce dzikie szaleństwo. Z twarzy zgromadzonych osób nie schodziły uśmiechy. Goście czuli się naprawdę swobodnie, a atmosfera remizy sprzyjała czerpaniu nieskrępowanej radości. Wesele w remizie z pewnością zostanie w ich i mojej pamięci na długo.

Wesele w remizie to świetny pomysł!

Choć niektórzy mogli być zdziwieni pomysłem młodej pary, ostatecznie wszystko wyszło świetnie. Fotografowanie tego przyjęcia weselnego było dla mnie prawdziwą przyjemnością. Z takich imprez też lubię tworzyć reportaże, nie tylko w eleganckich hotelach. To pokazuje mi, że bez względu na lokalizację zabawa może być wspaniała. Wesele w remizie poleciłbym więc każdemu. Absolutnie nie trzeba wybierać tej opcji awaryjnie, tylko ze względu na budżet. Taka impreza ma swój własny, biesiadny, wiejski klimat, którego nie znajdzie się nigdzie indziej. Jeśli więc przez myśl przeszedł Wam pomysł zorganizowania wesela w remizie, nie wahajcie się. Wesele na pewno będzie znakomite, a ja z chęcią je dla Was sfotografuję!

Zobaczcie też jak wygląda prawdziwe wesele góralskie