WESELE PRZYSTAŃ KABANOS , IWONA & GRZEGORZ

Wesele przystań Kabanos. Miałem niedawno przyjemność uczestniczyć w ślubie oraz weselu Iwony i Grzegorza. Zapraszam do obejrzenia reportażu z tego niezwykłego wydarzenia.

REPORTAŻ Z PRZYGOTOWAŃ

Zanim nastąpi sam moment ślubu, od rana w domach młodej pary trwają przygotowania do uroczystości. Miałem okazję być przy Iwonie i Grzegorzu podczas szykowania się do ślubu. Panna młoda wyglądała olśniewająco w eleganckiej długiej sukni. Pan młody wybrał klasyczny garnitur oraz muchę i tak wyszykowany udał się po wybrankę. Wesele przystań Kabanos Spytkowice już czekało, ale najpierw młodzi wybrali się do kościoła, by ślubować sobie dozgonną miłość. Udali się tam wspólnie, do czekających w świątyni gości. Rozpoczęła się ceremonia.

ZAŚLUBINY W PRZEPIĘKNYM KOŚCIELE

Na miejsce złożenia sobie przysięgi nasi państwo młodzi wybrali naprawdę niezwykłej urody kościół. Był to klimatyczny kościółek Świętego Krzyża na Piątkowej Górze w Rdzawce. Miejsce za ołtarzem zdobiło mnóstwo pięknych obrazów. Sam w sobie kościół był tak zdobny, że nie potrzebował wielu dekoracji. Już niedługo czekało nas wesele przystań Kabanos Spytkowice, ale wcześniej uczestniczyliśmy w mszy. Wysłuchaliśmy czytań, kazania oraz przysięgi. Goście mogli przeżywać wszystko razem z młodą parą. Na sam koniec Iwona i Grzegorz udali się do wyjścia tym samym czerwonym dywanem, po którym weszli jeszcze jako narzeczeni.

WESELE W PRZYSTAŃ KABANOS SPYTKOWICE

Wesele odbyło się w przepięknej sali weselnej. Sala ta sama w sobie jest bardzo zdobna i elegancka. Nawet jej podłoga jest warta uwagi. Tradycyjnie imprezę otworzył pierwszy taniec Iwony i Grzegorza jako męża i żony. Towarzyszył temu coraz popularniejszy ciężki dym. Później na parkiecie bawili się też goście. Wesele przystań Kabanos Spytkowice było bardzo udane. Wszyscy chętnie jedli smaczne jedzenie oraz oddawali się szalonym tańcom. Dekoracje były tak dobrane, by delikatnie podkreślić klimat sali. Nie zabrakło również świecącego, ledowego napisu LOVE. Sprawdził się bardzo dobrze jako dekoracja. Stanowił również piękne tło do zrobienia parze młodej kilku romantycznych ujęć we dwoje.