Tequila Events Wesele Kuków Aneta & Mateusz

Tequila events wesele . Aneta i Mateusz na miejsce swojego wesela wybrali małą, ale bardzo urokliwą miejscowość Kuków. Jest to wieś znajdująca się przy drodze z Żywca do Suchej Beskidzkiej, w której można podziwiać przykłady pięknej architektury sakralnej. W tej właśnie miejscowości mieści się Dom Weselny Tequila Events Wesele, gdzie wraz z młodą parą oraz gośćmi udaliśmy się po mszy, by świętować ten ważny dzień. Z wydarzenia powstał super reportaż, który możecie obejrzeć poniżej.

PRZYGOTOWANIA

Ostatnie chwile przed wielkim wydarzeniem upłynęły na przygotowaniach. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, dosłownie i w przenośni, z pomocą rodziny i przyjaciół. Panna młoda zdecydowała się na elegancką suknię z ozdobną górą i długimi rękawami. Pan młody wybrał klasyczny element stroju, czyli muszkę. Zanim rozpoczęło się Tequila Events wesele, pierwszy toast miał miejsce jeszcze w domu. Następnie przyszła pora wybrać się do kościoła.

CEREMONIA W KOŚCIELE

Aneta i Mateusz zdecydowali się powiedzieć sobie “Tak” podczas ceremonii kościelnej. Kościół, który wybrali, był nie tylko piękny, ale też dość duży i dobrze oświetlony. Takie świątynie są lubiane przez fotografów, bo stwarzają dobre warunki do pracy. Podczas mszy, która miała miejsce w kościele, nie zabrakło wzruszeń. W otoczeniu bliskich młoda para ślubowała sobie miłość i wierność. Zanim wszyscy wspólnie udali się na Tequila Events wesele, młoda para została przywitana przez gości w ciekawy sposób. Utworzono specjalnie dla nich szpaler z kasków.

UDANA ZABAWA W TEQUILA EVENTS

Po mszy przyszedł czas na świętowanie. Na sali weselnej goście składali życzenia. Po powitalnym toaście rozpoczęło się wesele, pełne szaleństwa, radości i zabawy. Mogliśmy podziwiać pierwszy taniec młodej pary. Sam obiekt weselny był bardzo ładny, a sala przestronna. Zdobił ją między innymi bardzo duży ozdobny napis LOVE. Podano także piękny kilkupiętrowy tort, który wszystkim smakował. To Tequile Events wesele było naprawdę bardzo udane. Nie trzeba jednak o tym nikogo przekonywać, bo widać to bardzo dobrze na zdjęciach ????