STODOŁA U JOJO WESELE, SESJA ŚLUBNA.

Stodoła u Jojo Wesele ?  Tak jak najbardziej jest to świetne miejsce na zorganizowanie waszego wymarzonego wesela. Natomiast ja w stodole u Jojo postanowiłem stworzyć sesję narzeczeńską Gosi i Sławka . Pozwólcie że na początek zacytuję właścicieli tego klimatycznego miejsca.

„Stodoła u Jojo to miejsce wyjątkowe pod każdym względem. Stodoła została całkowicie wyremontowana przez Jojo Konopkę w 2013 roku i niemal natychmiast wpisała się w tworzenie magicznej atmosfery Rzepisk. Wnętrze wypełniają przedmioty przywiezione z licznych podróży po całym świecie. Wszystkie zgromadzone elementy sprawiają, iż Stodoła wypełniona jest duszą i sercem przeuroczej Jojo.”

Stodoła znajduję się w przeuroczej miejscowości , Rzepiska jest to wg mnie najpiękniejsze miejsce na całym Podhalu. Roztacza się stąd najcudowniejszy widok na Tatry. Osobiście uwielbiam tu wracać jest to miejsce gdzie czuję się cudownie.

SESJA ŚLUBNA W STODOLE.

Tak jak już wspomniałem  sesję narzeczeńską Gosi i Sławka, postanowiłem wykonać w magicznej , starej stodole w której Panuje niezwykły klimat.

Światło tutaj jest magiczne, i można świetnie je wykorzystać do zrobienia naprawdę klimatycznych zdjęć ślubnych.

Zwykle w stodole organizowane są nie duże klimatyczne wesela, mi jeszcze nie było dane fotografować tam takiej imprezy. Musi wam więc wystarczyć sesja narzeczeńska.

Gosia i Sławek są urodzonymi modelami , na zdjęciach widać jak bardzo się kochają.
Idealnie dopasowałem wnętrze do ich osobowości. Są czuli uwielbiają się przytulać , i co najważniejsze są do szaleństwa w sobie zakochani.

STYLIZACJA W STODOLE U JOJO

Stodoła u Jojo jest pełna wyjątkowych przedmiotów, które właściciele przywieźli ze swoich podróży po całym świecie. Ja jednak postanowiłem dołożyć trochę od siebie.
O stworzenie stylizacji do sesji poprosiłem dziewczyny z  Wiła Wianki

Kasia i Klaudia zadbały o stworzenie, niesamowitego klimatu , tabliczek ,wianka czy bukietu Pani Młodej . Wykonały świetną robotę i dopełniło to doskonale klimat całej sesji zdjęciowej. Serdecznie im z tego miejsca dziękuje i polecam wszystkim Parom Młodym które zastanawiają się jeszcze nad wyborem florystki na ślub i wesele.

Stodoła u Jojo Wesele, Sesja Ślubna napisz do mnie o ofertę zdjęć ślubnych

Miłość w Stodole

Chciałem pokazać wam miłość która łączy ze sobą tych dwoje młodych ludzi.
Reszta jest tylko dodatkiem do nich. Miejsce stylizacja, to wszystko znajduję się na drugim planie, bo najważniejsze na tych zdjęciach jest uczucie.

Podsumowanie , Wesele Stodoła u Jojo

Na koniec chciałem was odesłać do moich pozostałych realizacji, które znajdziecie w dziale o tytule HISTORIE , naprawdę polecam poświęcić chwilkę i zajrzeć.

Myślę że gdybyście chcieli zorganizować swoje wesele w stodole u jojo
warto zapoznać się z ofertą, więc zostawiam tutaj link  Stodoła u Jojo

Miłej lektury życzy Mateusz Kiszela Fotograf Ślubny.