Sesja zdjęciowa Zakopane – intrygujący Nosal

Zakopane i okolice to wspaniałe miejsce na sesję zdjęciową! Góry dla wielu ludzi są naprawdę fascynujące. Ogromne wrażenie robią zwłaszcza na osobach przyjezdnych, które coś podobnego widzą pierwszy raz. Ja wychowałem się w górach, ale i tak rozumiem ten zachwyt. Wznoszące się wysoko szczyty naprawdę kryją w sobie pewną magię. Praca jako fotograf pozwala mi pokazywać ludziom piękno gór poprzez obrazy. Każda sesja zdjęciowa Zakopane pozwala mi w górach odkryć coś nowego, tym bardziej, kiedy jest to plener ślubny. Ciekawym punktem, który często przyjmuję z młodymi parami za główne miejsce fotografowania, jest Nosal. To szczyt reglowy w Tatrach Zachodnich, który znajduje się bardzo blisko serca Zakopanego.

Sesja zdjęciowa Zakopane na szczycie, który zachwyci każdego

Nosal to zakończenie jednej z grani Kasprowego Wierchu. Jego wysokość może nie wydawać się duża (to 1206 m), ale widoki i tak zapierają dech w piersiach. Rekompensują też to, że w celu wykonania sesji trzeba wyjść kawałek poza miasto. Na szczyt jednak naprawdę łatwo dotrzeć, a wśród widocznej z niego panoramy górskiej dostrzec można słynny Giewont. W połączeniu z florą i fauną Tatr wszystko razem tworzy prawdziwie romantyczną scenerię. Taki pejzaż chwyta za serce i stanowi piękne tło dla bohaterów zdjęć. Piękna panna młoda i elegancki pan młody na szczycie Nosal prezentują się wspaniale!

Polskie góry zapraszają przez cały rok

Zakopane i jego okolice o każdej porze roku wyglądają wspaniale. Zawsze wyglądają też inaczej. Sesja ślubna, narzeczeńska, czy nawet taka bez okazji – każda wyjdzie tu świetnie. Wznoszący się nad Kuźnicami Nosal ze względu na swoją łatwą dostępność podbija serce turystów i fotografów. Przejście jego całej grani zajmuje tylko 1,5 h. To naprawdę niewiele, jak na górski szlak, więc nie trzeba poświęcać na sesję całego dnia. Chwytające za serce kadry powstają w kilka godzin. W tym czasie wspólnie stworzymy coś, co pozostanie na długie lata pamiątka dla Was i całej Waszej rodziny.

Sesja zdjęciowa Zakopane

Poza lokalizacją sesja zdjęciowa Zakopane – Nosal zobacz też inne miejsca gdzie można zrobić sesję ślubną