Sesja Ślubna W Lesie

Witajcie ponownie drodzy czytelnicy! Na pewno oglądaliście już post z wesela Pauliny i Marcina.   Teraz zapraszam was do obejrzenie kilku ujęć fotograficznych oraz filmowych realizowanych podczas ich pleneru ślubnego. Sesja ślubna w lesie jest marzeniem wielu par młodych, tak też było i w tym przypadku. Sesję ślubną realizowaliśmy wraz z Piotrem Gdulskim operatorem kamery. Zdjęcia odbyły się w niezwykłym lesie, w okolicach Wierchu Porońca w Zakopanem oraz na Słowacji w pobliżu miasteczka Zdziar gdzie nie dawno została otwarta mega atrakcja turystyczna ścieżka w koronach drzew.

Romantyczne ujęcia w lesie

Jak pewnie zauważyliście Paulina i Marcin są bardzo romantyczną i cudowną parą. Dzięki ich otwartości i wielkiej miłości, która ich łączy mogły powstać niezwykłe fotografie ślubne. Las sam w sobie jest miejscem przepełnionym tajemniczością i magią, która powoduje, że dwie istoty wpatrzone w siebie, pośród drzew wyglądają jak zaczarowane. Sesja ślubna w lesie, nie jest łatwym zadaniem dla fotografa i kamerzysty, ponieważ wymaga zupełnie innego spojrzenia na temat ślubny. Paulina i Marcin byli świetnie przygotowani do swojej sesji zdjęciowej. Zadbali o detale takie jak kwiaty czy tabliczki mąż żona. Genialnie prezentuje się również przepiękny wianek ślubny. Nie można zapomnieć o tym, że nasza zakochana para jest wręcz stworzona do pozowania przed obiektywem.

Polana Pod Tatrami Słowacja

Drugą część naszej sesji zdjęciowej przenosi nas na otwarty teren górski.
Prosto z lasu pojechaliśmy na przepiękną górską polanę z panoramą Tatr Bielskich. Tutaj nasza para rozkręciła się bardziej niż się tego spodziewaliśmy. Pokazali jeszcze więcej uśmiechu i uczucia do siebie, większego niż góry, na które spoglądaliśmy.

Teraz zapraszam was na krótki klip plenerowy. Obraz mówi więcej niż jestem w stanie wam napisać, miłego oglądania. Ach te ujęcia z drona – magia ????

Zdziar z widokiem na Tatry

Ostatnie ujęcia wykonaliśmy z widokiem na Tatry -w miejscowości Zdziar na Słowacji. Mam tutaj kilka swoich ulubionych kadrów- szczególnie tych, gdzie Tatry wyglądają niezwykle majestatycznie i potężnie. Są świetnym tłem dla uczucia tych dwojga zakochanych w sobie ludzi.