Sesja ślubna Szczyrbskie Jezioro

Sesja ślubna w Tatrach pozostaje marzeniem wielu par. Każdy, kto ceni sobie oryginalne zdjęcia wykonane w pięknych miejscach, docenia to, co oferują góry. Kiedy już tu jesteś, nie trzeba wcale daleko wyjeżdżać, by zobaczyć urzekające widoki. Jeśli chcesz, aby i Twoja sesja odbyła się w Tatrach, pamiętaj, że nie musisz ograniczać się do tych leżących w Polsce. Sesja ślubna Szczyrbskie Jezioro pozwoli Wam zrealizować swój wymarzony plener nad górskim jeziorem, bez zahaczania o popularne Morskie Oko. Słowackie Tatry są nie mniej piękne od polskich, a wcale nie jest trudno się tam dostać.

Sesja ślubna Szczyrbskie Jezioro urzeka dostępnością

Sesje ślubne nad jeziorem zawsze są piękne i dają fotografowi duże możliwości. Szerokie kadry, na których widać cały zbiornik, zazwyczaj robią największe wrażenie na osobach oglądających zdjęcia. Najpopularniejsze wśród par jest oczywiście Morskie Oko, ale można być bardziej oryginalnym i wybrać się na Słowację. Sesja ślubna Szczyrbskie Jezioro nie wymaga wcale wielkiego wysiłku organizacyjnego. Wystarczy 1,5 godziny drogi, by dojechać tu z Zakopanego, a idąc od parkingu nawet nie potrzeba obuwia górskiego. Polecam każdemu plenerową sesję właśnie w tym miejscu.

Nie tylko wspaniałe zdjęcia, ale i romantyczna przeprawa łódką

Piękne widoki i dobry dojazd to niewątpliwe atuty Szczyrbskiego Jeziora. Jest jednak jeszcze jeden powód, dla którego pary wybierają to miejsce na sesję. Otóż można tu za koszt 20 euro na godzinę wynająć łódkę. Co zrozumiałe, tylko w okresie letnim. Z jednej strony jest to fajna sprawa ze względów praktycznych, przeprawa przez jezioro łódka to kolejna okazja do super zdjęć. Oprócz tego będzie to też na pewno bardzo miłe, romantyczne doświadczenie dla Was. Sesja ślubna Szczyrbskie jezioro jest lubiana również przeze mnie, bardzo lubię tu wracać z parami młodymi. I choć dziś jezioro nie jest już sztucznie narybiane, choć do niedawna tak było, to nadal jest popularnym miejscem. Łatwo jest się zakochać w tej pięknej okolicy, położonej w słowackiej części Tatr.