Sesja ślubna Kasprowy Wierch

Sesja ślubna Kasprowy Wierch. Tatry są pełne miejsc, które mogą stanowić tło dla plenerowej sesji ślubnej. Niektóre są mniej, a niektóre bardziej uczęszczane przez turystów. Jednym z moich ulubionych jest bardzo popularny tatrzański szczyt, czyli Kasprowy Wierch. Uwielbiam przyjeżdżać tu z młodą parą i robić im zdjęcia. Sesja ślubna Kasprowy Wierch to idealny przykład prawdziwej górskiej sesji na samym szczycie. Jest idealna dla osób chcących podkreślić górskie pochodzenie. Nadaje się również dla tych par, które mieszkają w innej części Polski, ale to właśnie Tatry wybrały na miejsce plenerowej sesji.

Czy ciężko dostać się na górę?

Naprawdę warto zdecydować się na sesję na Kasprowym Wierchu. Widoki stamtąd są niezapomniane i zrobią na każdym wrażenie. Najpierw jednak trzeba jakoś dostać się na samą górę i to pewnie niektóre osoby zniechęca. Jednak zupełnie niepotrzebnie. Miłośnicy wspinaczki mogą wejść pieszo, ale to nie jedyna opcja. Sesja ślubna Kasprowy Wierch może się odbyć również po wjechaniu na górę kolejką. Oczywiście wtedy trzeba kupić bilety, najlepiej wcześniej niż w dniu sesji i pamiętać o godzinie zjazdu. Zanim jednak czas jest wracać, najpierw mi i młodej parze udaje się stworzyć razem coś wyjątkowego. Piękną, romantyczną plenerową sesję z okazji ślubu.

Warto przyjechać tu nawet z drugiego końca Polski.

Pary rodem z Tatr czują na szczycie góry, że naprawdę są w domu. Ja jednak polecam taką sesję praktycznie każdemu. Zdjęcia, które tu powstają, są naprawdę niesamowite, a widoki zapierają dech w piersiach. Bliscy oglądający album ślubny będą naprawdę pod wrażeniem. Dziś, kiedy dalekie podróże to nie problem, sesja ślubna Kasprowy Wierch może stać się udziałem każdego. Nawet pary znad morza mogą przyjechać w góry na podróż poślubną i wziąć udział w takiej sesji. Wtedy mogę zostać wynajęty jako fotograf lokalny tylko na samą sesję plenerową. Będzie to dla mnie sama przyjemność, fotografować zakochanych na tle gór. Tym bardziej że i Tatry i fotografowanie to rzeczy tak bliskie mojemu sercu.