Sesja Ślubna Kalatówki – cudowna pamiątka i niezapomniana przygoda.Marzy Wam się sesja ślubna Kalatówki, ale nieco przeraża Was jej organizacja nie tylko pod względem całej logistyki, ale i kosztów? Zupełnie nie potrzebnie. Podpowiem Wam jak nie rezygnować z marzeń z cudownej sesji w górskiej scenerii i jak zaplanować ją w prosty sposób bez nadwyrężania Waszego budżetu. Wyjątkowe chwile warte są szczególnej oprawy – w końcu zdjęcia ślubne są pamiątką na całe życie, a wykonane w Tatrach będą niezwykle oryginalne i przepiękne – to jest pewne!

Plener ślubny Kalatówki - idealne miejsce na sesję zdjęciową

Na wysokości 1200 m n.p.m w Dolinie Bystrej znajduje się polana ryglowa, będąca stosunkowo płaskim i rozległym terenem, otoczonym lasami, która oferuje przepiękne widoki na Tatry, szczególnie na rejon Kasprowego Wierchu. Stanowi więc idealną scenerię do wykonania cudownej sesji ślubnej Kalatówki. Dzikość miejsca, potęga i tajemniczość gór inspiruje i wyzwala pozytywne emocje, tworząc doskonałą atmosferę i warunki do tworzenia nietuzinkowych ujęć.

Niewątpliwym atutem tego miejsca jest również to, że szlak na Kalatówki z Zakopanego jest krótki, bardzo łatwy i przyjemny. Mamy szeroką ścieżkę o delikatnym nachyleniu.

Sesja Ślubna Kalatówki - jak ją dobrze zaplanować?

Może ona stanowić element Waszej podróży poślubnej, podczas której odpoczniecie rozkoszując się górskim powietrzem i widokami oraz bliskością natury, a także odbędziecie plenerową sesję zdjęciową Kalatówki. Inną opcją jest szybki wypad w góry na wykonanie wymarzonych zdjęć ślubnych w tatrzańskiej scenerii. Niezależnie od okoliczności sesja ślubna Kalatówki nie musi być wymagająca pod względem organizacyjnym – wystarczy zdecydować się na sesję ślubną w plenerze z miejscowym fotografem. Dlaczego? Już wyjaśniam.

Powód jest bardzo prosty – otóż lokalny fotograf Tatry i okolice „zna jak własną kieszeń”, dzięki czemu organizacja sesji ślubnej Kalatówki przestanie Was przerażać i budzić wątpliwości i nie będzie tak kosztowna. 

Jestem z Zakopanego, kocham góry, a fotografia jest moją pasją. Specjalizuję się w fotografii ślubnej i gwarantuję Wam najwyższą jakość zdjęć oraz ujęcia, o których marzycie. Znam Tatry i okolice, więc doradzę Wam kiedy i jak zaplanować sesję zdjęciową w górach, by zdjęcia wyszły cudowne. Jeśli chcecie, to zapewnię Wam transport z Zakopanego, podpowiem gdzie się najlepiej zatrzymać oraz zrobić idealną fryzurę i makijaż.

Całoroczne zezwolenie na Sesję Ślubną w Tatrach - nie martw się formalnościami

Wykonanie sesji zdjęciowej w Tatrach jest możliwe. Niemniej jednak trzeba uzyskać zezwolenie na sesję w Tatrzańskim Parku Narodowym. Posiadam całoroczne zezwolenie, co ogranicza do minimum formalności i ułatwi ustalenie dogodnego dla Was terminu. Chyba już nie macie wątpliwości, że wymarzona Sesja Ślubna Kalatówki jest doskonałym wyborem i nie musicie z niej rezygnować.