Pałac Radziwiłłów Wesele – Plener Ślubny

Pałac Radziwiłłów Wesele .Jednym z najpiękniejszych miejsc, w których można zorganizować ślub lub sesję plenerową, jest Pałac Radziwiłłów Wesele. Przyjęcie w tej znajdującej się w podkrakowskich Balicach rezydencji to wspaniała okazja do zorganizowania eleganckiej imprezy w stylu glamour. Niedawno miałem okazję zawitać tam przy okazji pracy – robiłem tam sesję plenerową cudownej młodej parze.

Pałac Radziwiłłów Wesele – elegancja w środku i na zewnątrz

Ukończenie budowy pałacu datuje się na XV wiek. Początkowo był to szlachecki dwór, ale dziś rezydencja służy przede wszystkim jako centrum konferencyjne i hotel. Śmiało można tu zorganizować również Pałac Radziwiłłów Wesele, zarówno w formie samego przyjęcia weselnego, jak i ślubu plenerowego. Jak widać na zdjęciach, lokacja ta wręcz obfituje w miejsca stworzone do robienia pięknych zdjęć. Nasza para młoda prezentuje się niezwykle elegancko na fotografiach robionych na dworze, z widokiem na pałac, jak i tych w środku, w jego urzekających wnętrzach. Ciekawie udało się wykorzystać również schody, które pozwoliły ukazać wszystkie detale sukni panny młodej.

Pałac Radziwiłłów Wesele – rezydencja jak z bajki

Środek podkrakowskiego hotelu przywodzi na myśl pałace, w których żyły piękne księżniczki znane nam z bajek. Faktycznie, panna młoda, którą fotografowałem podczas sesji, również wyglądała jak księżniczka. Jej suknia, uczesanie i makijaż idealnie wpisywały się klimatem w eleganckie Pałac Radziwiłłów Wesele. Nie mogło więc zabraknąć kilku ujęć, kiedy to właśnie pani młoda wysuwała się na pierwszy plan. Samo bajkowe wnętrze rozbudzało zaś wyobraźnię i prowokowało do zastanowienia się, jak by wyglądało całe wesele zorganizowane w tym miejscu. Przestrzenne pomieszczenia, jasne kolory, drewniane elementy i kryształowe żyrandole – to piękno i klasyka sama w sobie.

Sesja plenerowa, ślub, zabawa – Pałac Radziwiłłów zaprasza

Lubię robić zdjęcia każdej parze młodej, ale naprawdę przyjemnie wykonywało mi się tę sesję w Pałacu Radziwiłłów. Malownicze widoki w ogrodzie, piękne wnętrza i cudowni państwo młodzi to wszystko to, za co tak kocham swoją pracę. Z pewnością zapamiętam tę sesję na długo i mam nadzieję, że kiedyś będę mógł tu wrócić, fotografując większe wydarzenie.

Zobaczcie też sesję ślubną w łąckich Sadach