Fotograf Ślubny Małopolska  

Fotograf ślubny Małopolska. Słoneczna pogoda, muzyka na żywo i morze radości. To wszystko towarzyszyło ślubowi Natalii i Artura. Ceremonia odbyła się w uroczym i bardzo pięknie zaprojektowanym kościele. Wesele natomiast miało miejsce na sali balowej w Willi Poprad niedaleko Nowego Sącza. Klimat imprezy stworzyły bardzo precyzyjnie przemyślane elementy: ludowy zespół muzyczny, strój panny młodej, dekoracje na sali. Jako fotograf Małopolska nie tylko miałem okazję stworzyć reportaż z uroczystości, ale także wykonać ślubną sesję w pięknych wnętrzach. To był naprawdę piękny dzień i szalona, ekscytująca noc. Chyba nie było osoby, która nie bawiłaby się świetnie. Wiem o tym ja, państwo młodzi oraz zgromadzeni goście. Dziś pragnę zaprezentować Wam zdjęcia z tego wydarzenia, a także trochę o nim opowiedzieć. Może ten ślub okaże się dla Was w czymś inspirujący?

Wzruszająca ceremonia kościelna

Ślub Natalii i Artura odbył się w kościele. Państwo młodzi przyjechali pod kościół ładnym białym samochodem i zostali przywitani dźwiękami muzyki na żywo! Następnie para młoda, świadkowie oraz ostatni goście udali się do wnętrza świątyni. Budynek kościoła sam w sobie tworzył już nastrój, dzięki dużym przestrzeniom, wpadającemu przez spore okna światłu oraz ładnej aranżacji przy ołtarzu. Jako fotograf ślubny Małopolska nie mogłem też odpuścić sfotografowania samej bryły kościoła z zewnątrz. Został naprawdę ciekawie zaprojektowany. Sama ceremonia była wzruszająca, podniosła, ale jednocześnie pełna radości. Emocje uwidaczniające się na twarzach gości i pary młodej są tego dowodem. Uwiecznianie ulotnych chwil i emocji to najlepsza część pracy fotografa. Samotna łezka wzruszenia czy oczy błyszczące radością są nie do podrobienia. Kiedy msza dobiegła końca, przyszedł czas na wyjście znów na słoneczny dwór. Nowożeńców obsypano konfetti, a następnie zrobiliśmy zbiorowe zdjęcie na stopniach schodów.

Szalona zabawa weselna

Para młoda oczywiście musiała podzielić się radością z bliskimi, celebrując wspólnie ten szczególny dzień. Zaplanowali więc przyjęcie weselne w Willi Poprad. W obiekcie tym znajduje się piękna, przestronna sala balowa, idealna do organizacji wesel. Perfekcyjnie zmieścili się tam wszyscy tłumnie zgromadzeni goście Natalii i Artura. Na sali para młoda odebrała życzenia, zjedzono też bardzo smaczny obiad. Po nim rozpoczęła się zabawa taneczna, a otworzył ją tradycyjnie pierwszy taniec. Nowożeńcy dali zachwycający popis niczym zawodowcy. Po tym pokazie umiejętności tanecznych parkiet wypełnił się rozbawionymi gośćmi. To wesele zdecydowanie łączyło pokolenia. Przy stołach i na parkiecie widać było i dzieci, i młodzież, a nawet seniorów. Międzypokoleniowa integracja to zdecydowanie jedna z fajniejszych stron wesel! Szaloną zabawę przerywały tylko kolejne posiłki, w tym tort. Kilkupiętrowe ciasto było jednocześnie piękne (utrzymane w złotej tonacji) i bardzo smaczne.

Wszystko dopięte na ostatni guzik

Jeśli jesteście właśnie na etapie przygotowań ślubnych lub macie już to za sobą, wiecie, jak dużo pracy trzeba włożyć w organizację. Ostateczny efekt na zdjęciach dają przeróżne szczegóły, dotyczące wyglądu osób i dekoracji miejsc. W tym przypadku wszystkie osoby za to odpowiedzialne spisały się na medal. Zacząć trzeba od wyglądu pary młodej, zwłaszcza panny młodej. W jej stylizacji wszystko zachwycało, od makijażu, przez ozdobę na włosach, po modna suknię ślubną i futrzane bolerko. Na samej sali można było podziwiać dekorację z lampek podwieszonych pod sufitem, a także wystawiony pod podestem dla zespołu napis „Miłość”. Jako fotograf ślubny Małopolska starałem się wyłapać wszystkie te szczegóły i uwiecznić na zdjęciach. Ciekawym zabiegiem było również użycie ciężkiego dymu, tworzącego efekt tańca w chmurach. Na koniec pozwoliliśmy sobie na sesję stylizowaną. Klimatyczne ujęcia, które podczas niej powstały również możecie podziwiać w tym wpisie.

Fotograf ślubny Małopolska – najlepsze miejsce na ślub i wesele

Ślub Natalii i Artura nie był wprawdzie ślubem plenerowym, ale i tak nie bez znaczenia było miejsce ich wesela. Małopolska, Dolny Śląsk, Podhale – to lokalizacje, jakie polecam na idealny ślub i wesele. Te regiony mają niesamowitą atmosferę nie do podrobienia. Z łatwością wynajmiesz tu zespół ludowy na oprawę muzyczną lub znajdziesz urokliwą lokalizację na sesję plenerową. Można tu urządzić typowo tematyczne, tradycyjne wesele, ale też nowoczesną zabawę. W górach jako turystycznym regionie powstaje mnóstwo obiektów noclegowych oraz z salami balowymi. Łatwo więc znaleźć dom weselny z wolnym terminem oraz ulokować gości przyjezdnych. Ciekawym pomysłem jest też wesele wyjazdowe, będące dla gości atrakcją. Jako fotograf ślubny Małopolska polecam z całego serca wymienione regiony. Jeśli będzie trzeba, dojadę też w inne miejsce, ale górskie zlecenia lubię najbardziej. Góry polecam nie tylko na sam ślub, ale też koniecznie na plenerową sesję!

Fotograf ślubny Małopolska – zainspiruj się i przeżyj to sam!

Mam nadzieję, że ten wpis będzie nie tylko ciekawostką, ale też komuś pomoże. Być może stanie się inspiracją dla par dopiero organizujących ślub. Czasami nawet mały akcent, na przykład element biżuterii albo bukiet kwiatów, mogą niezwykle pobudzać wyobraźnię. Niech widoczna tu atmosfera rozbudzi też w Was chęć na ślub w tych pięknych okolicach! Wy też możecie mieć tak wspaniale zorganizowane wesele, jak Natalia i Artur. Powstające później z podobnych imprez reportaże pozostają pamiątka, do której każdy lubi wracać. Być może w Waszych głowach tli się już wizja tego dnia lub po prostu szukacie oprawy fotograficznej? Jeśli tak – odezwijcie się do mnie! Zobaczcie również najpiękniejsze miejsca na jesienną sesję ślubną