KILKA SŁÓW O MNIE

Piotr Gdulski – Filmowiec

Podczas kiedy pasją Mateusza jest fotografia, moją od zawsze stanowiło filmowanie. Ja również zaczynałem od uwieczniania osób uprawiających sport, choć nie jeżdżących na rowerze, a na deskorolce. Zaczynałem przygodę z filmem od nagrywania klipów deskorolkowych. Moją pierwszą kamerę dostałem od Mamy.

Szkoła, jaką ukończyłem, to Warszawska Szkoła Filmowa. Choć zaczynałem od sportu, najbardziej pasjonowali mnie ludzie oraz ich historie. Zapragnąłem te historie opowiadać i poszedłem w stronę filmu ślubnego, gdzie mogę opowiadać najpiękniejsze historie o miłości. Moje klipy charakteryzują się dużą dozą romantyzmu, staram się nie tylko uwieczniać chwile, a właśnie tworzyć historie. Nieustannie szkolę się i rozwijam, aby robić to jeszcze lepiej.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem mojej żony Marysi oraz ojcem rocznego synka Boryska. Moją drugą pasją jest kultura japońska, kocham wszystko, co pochodzi z tego kraju, od samochodów po filmy. Moim największym marzeniem jest móc kiedyś sfilmować japoński ślub.

 

Chcecie obejrzeć więcej klipów?

Zapraszam na mój kanał na youtube