Kameralne wesele w górach

Co czyni ślub udanym? Wcale nie liczba osób ani wielki przepych, ale charakter pary młodej oraz ich gości. Jeśli marzysz o skromnej, ale romantycznej ceremonii w górskich klimatach, zapewniamy, że taki ślub też może być udany. Miłość można celebrować w każdych warunkach, nie tylko podczas imprezy w pałacu. Kameralne wesele w górach to opcja dla wszystkich osób, które tego dnia chcę przede wszystkim cieszyć się sobą. A także dla tych, które pragną dzielić radość z najbliższymi dla siebie osobami. Z rodziną, bliskimi przyjaciółmi. Takie przyjęcie na długo pozostanie w pamięci pary młodej oraz gości jako dzień pełen śmiechu oraz łez wzruszenia.

Dlaczego warto mieć takie wesele? 

Kameralne wesela odbywają się coraz częściej. Pary młode doceniają wspaniały klimat takich przyjęć. Kiedy większość osób się zna i lubi zabawa wcale nie jest sztywna, ale przeciwnie, żywa i pełna radości. Łatwiej też jest wtedy zadbać o najdrobniejszy szczegół organizacyjny. W swojej pracy nieraz mamy okazję fotografować i filmować kameralne wesele w górach. Sami widzimy, że atmosfera podczas nich jest tak urzekająca, że niejedna duża impreza przy tym blednie. Podczas pracy jest to też ułatwienie. Kiedy jest mniej gości, łatwiej uchwycić najważniejsze osoby. Udaje się wtedy na przykład zrobić dobre ujęcie babci ocierającej ukradkiem łzy wzruszenia. 

Gdzie zorganizować kameralne przyjęcie weselne? 

Jeżeli zależy Wam na kameralnym, ale klimatycznym weselu, koniecznie musicie zdecydować się na odpowiednie miejsce. Sala weselna w stylu glamour usytuowana w centrum dużego miasta niekoniecznie da zamierzony efekt. Do takich wesel świetnie sprawdzają się tatrzańskie klimaty. Jednym z miejsc, w których zorganizujecie kameralne wesele w górach, jest restauracja Ziębówka. Z Zakopanego dojedziecie tu w zaledwie kilka minut. Sama ceremonia może odbyć się w plenerze, a następnie wraz z gośćmi udacie się w przepiękne wnętrze restauracji.  Jej wystrój idealnie pasuje do klimatu kameralnego górskiego wesela, a smaczna kuchnia sprawi, że impreza będzie jeszcze bardziej udana. 

Nie zapomnijcie o dobrym fotografie.

Z tak wyjątkowego wydarzenia, jakim jest ślub, warto mieć pamiątkę. Z tego względu warto wynająć odpowiedniego fotografa, najlepiej miejscowego. Niby możecie sprowadzić kogoś z innej części Polski lub przywieźć ze sobą, jeśli jesteście przyjezdni. Nikt jednak nie zna tak dobrze Tatr, jak osoba, która stąd pochodzi. My obsługiwaliśmy już niejedno kameralne wesele w górach. Dlatego wiemy, na co zwrócić uwagę, a także służymy radą dla par młodych. Fotograf (oraz kamerzysta) na miejscu to także mniej zamartwiania się o sprawy organizacyjne takie jak nocleg, wyżywienie czy pozwolenie na fotografowanie na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego.

kameralne wesele w górach

Taka uroczystość będzie niezapomniana!

Górskie krajobrazy to mnogość majestatycznych widoków. Nawet wtedy, kiedy nie pochodzicie stąd, zastanówcie się, czy nie zorganizować wesela wyjazdowego. Naprawdę warto, ponieważ nawet niewielkie wesele w Tatrach będzie spektakularne. Naprawdę, bez względu jak duża lub mała jest Wasza lista gości, dobrze jest zastanowić się nad kameralnym weselem w górach. W ceremonii ślubnej nie chodzi przecież o przepych, ale o celebrowanie miłości. Podczas kameralnej imprezy, zwłaszcza w pięknym otoczeniu zapierających dech w piersiach gór, jest to jeszcze łatwiejsze. A sama ceremonia wraz z następującym po niej przyjęciem na długo pozostanie w pamięci wszystkich zgromadzonych gości.

OPINIA O WSPÓŁPRACY OD PAULINY I RAFAŁA

Znakomicie współpracuje się z Mateuszem. Jest dyskretny podczas przygotowań, ślubu i wesela oraz pomysłowy w trakcie sesji. Jednak przede wszystkim robi REWELACYJNE ZDJĘCIA, a powstają one w sympatycznej atmosferze, którą potrafi stworzyć. To była świetna zabawa i fantastyczna przygoda. Na luzie – a jednocześnie w wielkim stylu nasze chwile stały się nieulotne i pozostaną z nami już na zawsze. Wielkie dzięki! Petarda! Paulina i Rafał.

 

Zobaczcie również gdzie możemy się wybrać na sesję ślubną w górach

am sesja 60