Sesja Ślubna Plener Iwona & Grzegorz.

Sesja Ślubna Plener. W swojej pracy mam okazję fotografować różne uroczystości, jednak najbardziej lubię śluby. Atmosfera wesel jest niesamowita i mimo wielu godzin ciężkiej pracy nie narzekam, bo miło jest dzielić radość z młodą parę. Kocham także sesje plenerowe, zwłaszcza wtedy, kiedy odbywają się w moich rodzinnych górach. Sesja ślubna plener to okazja do pokazania historii dwojga ludzi w naprawdę ciekawy sposób. Na tle pięknych, potężnych, robiących wrażenie gór wszystko wygląda wspaniale, a najbardziej miłość. Dlatego, jeśli tylko mogę, proponuję parze młodej taką sesję.

Sesja ślubna plener w Tatrach może się odbyć w wielu miejscach

Całe Tatry są tak piękne, że łatwo znaleźć tu miejsce na sesję. Ponieważ góry to miejsce, które jest moim domem, wiem, jakie wybrać najlepiej. Jeśli należycie do odważnych par, którym niestraszne wspinaczka i wysokości, zapraszam Was na Kasprowy Wierch. Jeśli zaś kochacie przyrodę, powinniście czuć się świetnie nad jednym z jezior, na przykład Morskim Okiem lub na Rusinowej Polanie. Sesja ślubna plener może również odbyć się na Słowacji lub z widokiem na popularną Gubałówkę. Cokolwiek wybierzecie, postaram się, aby sesja wyszła przepięknie.

Pamiętajcie, o odpowiednim przygotowaniu

Sesja ślubna plener może być naprawdę niezwykłym doświadczeniem. Nie zapomnijcie tylko o tym, by się do niej przygotować. Niestety, te najpiękniejsze miejsca są też najpopularniejsze turystycznie, więc na zdjęcia trzeba będzie wcześnie wstać. Warto też pomyśleć, aby załatwić przez Internet wszystkie sprawy, które wymagają kupna biletu. No i naprawdę dobrze jest zabrać ze sobą buty górskie. Nie wszędzie są one koniecznością, ale dużo ułatwiają. Wtedy Wasza sesja ślubna plener na pewno będzie bardzo udana. Na szczęście nie wszędzie trzeba się wspinać, w niektóre miejsca można wjechać kolejką lub dojść płaskim szlakiem. Zapewniam jednak, że efekty takie sesji będą warte każdego wysiłku. Zdjęcia z gór są piękne i niepowtarzalne. A przecież, o czym koniecznie pamiętajcie, zostaną one w Waszym rodzinnym albumie na wiele długich lat.