Fotograf ślubny Zakopane – jak wybrać?

Fotograf ślubny Zakopane to obowiązkowa pozycja na liście, kiedy planujecie złożyć sobie przysięgę małżeńską na Podhalu. Goszczę Was na mojej stronie, a więc najpewniej jesteście na etapie poszukiwań osób, które będą odpowiedzialne za pamiątkowe zdjęcia i film ze ślubu. Jeśli tak, zachęcam do lektury poniższego poradnika. Znajdziecie w nim odpowiedzi m.in. na pytania: ile kosztuje fotograf ślubny z Zakopanego, czy opłaca się zatrudnić kamerzystę na wesele i dlaczego najlepiej sprawdzają się duety świadczące usługi foto & wideo.

Fotograf slubny Zakopane476

Fotograf na wesele Zakopane – kim jestem i co robię?

Mam na imię Mateusz i jestem fotografem z Zakopanego. Oprócz reportaży wykonuję sesje narzeczeńskie w górach. A więc jeśli marzy się Wam dodatkowo plener nad Morskim Okiem, sesja na Kasprowym Wierchu lub w którejś z malowniczych tatrzańskich dolin jeszcze przed ślubem, służę uprzejmie. 

Podczas ślubu, wesela i plenerów w Tatrach szukam ujęć, które urozmaicą Wasz rodzinny album. Portrety, detale, zbliżenia, zdjęcia grupowe, widowiskowe krajobrazy – zebrane wszystkie razem tworzą spektakularny efekt i piękną historię. Jeśli więc zależy Wam na naturalnych i pełnych spontanicznej energii kadrach, jestem fotografem ślubnym z Zakopanego, którego szukacie ☺

Fotograf ślubny Podhale – pakiety

Podejrzewam, że na hasło „fotograf na wesele Zakopane” w wyszukiwarce wyświetliła się Wam niekończąca się lista usługodawców. Ilość ofert niestety nie zawsze idzie w parze z jakością. Konieczna jest więc selekcja, która niestety trochę trwa. W Internecie z pewnością natknęliście się na mniej lub bardziej szczegółowe pakiety dotyczące fotografii ślubnej w Zakopanem. Przy ich analizie polecam upewnić się co do dwóch kluczowych kwestii:

  • czy ich zakres odpowiada Waszym rzeczywistym potrzebom,
  • za które elementy trzeba dodatkowo zapłacić.

Dlaczego? Ponieważ może się okazać, że np. liczba zdjęć poddanych obróbce nie jest dla Was  satysfakcjonująca lub pendrive z reportażem nie jest uwzględniony w wycenie. 

Moje pakiety są przejrzyste i kompletne. Każdy z nich opisałem w zakładce „oferta”, a wymienione w tam punkty są gwarantowane. Jeżeli chcecie otrzymać indywidualną wycenę, piszcie śmiało. Oprócz reportażu ślubnego mogę Wam zaproponować również:

  • film ślubny (w wykonaniu Piotra – zawodowego filmowca)
  • sesję ślubną w Tatrach (lub dowolnym innym miejscu)
  • odbitki i albumy

Kamerzysta na wesele Zakopane – w duecie czy solo?

Z doświadczenia wiem, że pary często zastanawiają się nad tym, czy do współpracy w dniu ślubu zaangażować tylko fotografa, czy również kamerzystę z Zakopanego. A jeśli obu, to czy lepiej szukać wykonawców, którzy pracują razem, czy może wybrać dwie niezależne osoby. Decyzja oczywiście należy do Was. Ze swojej strony przedstawię jedynie kilka argumentów przemawiających za fotografem ślubnym i kamerzystą z Zakopanego, którzy działają jako duet. Są one poparte wieloletnim doświadczeniem, znajomością rynku i opiniami młodych par.

Fotograf ślubny i kamerzysta z Zakopanego – ta współpraca się opłaca

Wybór fotograf Ślubny Zakopane i kamerzysty z Zakopanego, którzy działają w ramach jednej firmy, jest dla Was korzystny z co najmniej kilku powodów. Mam tu na myśli kwestie organizacyjne, jak i finansowe. Po pierwsze, do załatwienia macie zdecydowanie mniej formalności. Wymienię tu, chociażby: weryfikację terminów, umowę, zakres oferty, wpłatę zaliczki, finalne rozliczenie. W efekcie możecie więc zaoszczędzić naprawdę mnóstwo czasu.

Druga sprawa dotyczy kosztów usług. Pakiet, który zawiera reportaż zdjęciowy i film z wesela Zakopane realizowany przez kamerzystę i fotografa ślubnego z Zakopanego jest bardziej opłacalny pod względem finansowym, niż gdybyście decydowali się na pojedyncze usługi u dwóch wykonawców. Że nie wspomnę już o osobach pochodzących z innych części kraju, które muszą przecież dojechać na wesele na Podhalu.

Kolejna szalenie ważna sprawa dotyczy spójności materiału, który do Was trafi. Różni usługodawcy mogą mieć odmienną estetykę i inną koncepcję co do efektu finalnego. My jako duet gwarantujemy, że zarówno reportaż zdjęciowy, jak i film ślubny Zakopane. będzie utrzymany w tym samym klimacie. Obie realizacje stworzą piękną i spójną opowieść.

Kamerzysta na wesele Zakopane – czy warto?

Fakt, zdjęcia z uroczystości i z wesela w emocjonujący i piękny sposób mogą opowiedzieć Waszą historię. Natomiast nie ma co ukrywać, że film ze ślubu jest pamiątką wyjątkową. Dlaczego? Dzięki niemu w nieskończoność możecie odtwarzać słowa przysięgi wypowiadane drżącym z emocji głosem, spontaniczne wybuchy radości, wzruszające życzenia bliskich i toasty przyjaciół. Doświadczony kamerzysta z Zakopanego zadba, by każdą z tych chwil dla Was zatrzymać. Najlepszy duet z Fotograf ślubny Zakopane.

Kamerzysta Zakopane – cena

Kamerzysta Zakopane – ile kosztuje? Pewnie zadajecie sobie to pytanie. I słusznie, bo każdą usługę trzeba oszacować. Przecież budżet na ślub musi mieć jakieś ramy. Sugeruję jednak, by przy wyborze usługodawcy nie kierować się wyłącznie ceną. Film z wesela (podobnie zresztą jak reportaż ślubny) to jednorazowa inwestycja, której efekt zostanie w Waszych rękach na zawsze. Jeśli więc realizacje konkretnego kamerzysty z Zakopanego zrobiły na Was wrażenie, polecam iść za głosem serca.

Warto pamiętać, że profesjonalne wideo ze ślubu powinno być zmontowane tak, by opowiadało historię. Film z wesela nie może (a przynajmniej nie powinien być) zlepkiem przypadkowych ujęć. Dlatego niezmiennie zachęcam, by dobrze zweryfikować portfolio wybranego kamerzysty z Zakopanego.

Fotograf ślubny Zakopane – napisz do mnie

Rozglądacie się za fotografem ślubnym z Zakopanego i kamerzystą, którzy pracują razem? Świetnie trafiliście ☺ W ramach Kiszela Photography działam ja, czyli Mateusz fotograf z Zakopanego i Piotr kamerzysta z Zakopanego. Serdecznie Was zachęcam do obejrzenia reportaży ślubnych mojego autorstwa i filmów z wesela zmontowanych przez Piotra. W międzyczasie macie pytania dotyczące oferty lub potencjalnej współpracy? A może chcecie sprawdzić dostępność terminów? W każdym przypadku zapraszam do niezobowiązującego kontaktu.Fotograf ślubny Zakopane

Więcej o nas: Fotograf i kamerzysta z Zakopanego – to my!

Fotograf slubny Zakopane489