Fotograf Ślubny Nowy Targ.
Sylwia & Janusz

PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU

Fotograf ślubny Nowy Targ zaprasza was do obejrzenia krótkiej relacji zdjęciowej ze ślubu, przygotowań i wesela Sylwii i Janusza. Udało mi się uchwycić na zdjęciach masę emocji, które towarzyszyły nam niemal na każdym kroku. Nasza młoda para postanowiła powiedzieć sobie sakramentalne „TAK” w dniu wyjątkowym, mianowicie w Sylwestra. Przygotowania miały miejsce w Nowym Targu, stolicy Podhala. Fotograf ślubny z Nowego Targu świetnie odnajdzie się w tym mieście, więc najlepiej zatrudnić fotografa lokalnego. Moim zdaniem Sylwia i Janusz doskonali świetnego wyboru, jeśli chodzi o datę ślubu. Zimowe śluby są piękne, a Sylwester to przecież dzień radości, idealny na zabawę weselną.

Ceremonia Ślubu – Kościół Niwa.

Nasza młoda para wybrała na miejsce swojego ślubu Kościół Św. Brata Alberta.
Kościół ten znajduję się na wzgórzu, z którego rozciąga się przepiękny widok na cały Nowy Targ. Świątynia jest jasna i przestronna, osobiście uwielbiam takie kościoły.
Z perspektywy nowożeńców jest to idealne miejsce, by pomieścić sporą liczbę gości.
Fotograf ślubny Nowy Targ będzie tymczasem zachwycony tym miejscem, ponieważ kościół bardzo dobrze wychodzi na zdjęciach. Cała ceremonia Sylwii i Janusza odbywała się w bardzo luźnej atmosferze. Księża z Kościoła Św. Alberta są bardzo sympatyczni i przyjaźni, co przekłada się na genialny klimat podczas ślubu. Osobiście uwielbiam takie ceremonie i towarzyszący im nastrój.

WSPÓLNE ZDJĘCIE NA PAMIĄTKĘ

Po skończonej ceremonii ślubnej poświęciliśmy kilka chwil na zrobienie młodej parze i gościom mini sesji pod kościołem. Nie zabrakło popularnych ostatnio zimnych ogni. Wyglądały pięknie, paląc się w ciemności nocy i stanowiły super gadżet do zdjęć, niedrogi, ale efektowny.  Każdy fotograf ślubny Nowy Targ uwielbia takie urozmaicenia. Zrobiłem kilka ujęć młodej parze, a potem wspólną fotografię wszystkich zgromadzonych gości. Panna młoda dzielnie wytrzymała zimową pogodę ubrana tylko w suknie i krótką etolę. Następnie trzeba było się zbierać i udać w dalszą drogę. Czekało nas jeszcze przyjęcie weselne, a na nim zabawa do białego rana.

WESELE – SKALNY DWOREK

Wesele Sylwii i Janusza odbywało się w bardzo popularnej nowotarskiej sali weselnej, mianowicie w Skalnym Dworku. Skalny Dworek jest usytuowany w bardzo dobrym miejscu zaraz przy Zakopiance, co ułatwia dojazd. Na miejscu znajdziecie całkiem spory parking, który bez problemu pomieści nawet sporą liczbę samochodów. Jako fotograf ślubny Nowy Targ, który uczestniczy w wielu imprezach, mogłem ocenić obiekt. Obsługa jest bardzo miła i sprawna. Jedzenie jest tradycyjne, ale smaczne. Wprawdzie sama sala ma już czasy świetności za sobą, jednak uważam, że nadal ma swój klimat. Pomysłowe dekoracje na pewno ożywiają miejsce.

SYLWESTROWE CAŁONOCNE SZALEŃSTWO

Jak widać na zdjęciach, ten Sylwestrowy wieczór był przepełniony radością i świętowaniem. Zarówno gości, jak i młoda parę przepełniało szczęście, a szalonym tańcom nie było końca. Wesele uświetnił tort, podany w bardzo elegancki sposób na ozdobnej paterze. Był on jednocześnie piękny i smaczny. Jako fotograf ślubny Nowy Targ uchwyciłem moment iskrzenia świec na torcie na zdjęciach. Nie mogło również zabraknąć ujęć z jedzenia tortu przez młodą parę. Jeśli chodzi o sam Dworek, jedynym minusem, jaki zauważam, jest niewielki parkiet, przez co goście mogą nie mieć wystarczająco dużo miejsca do zabawy. Wszystko inne jest jednak na plus.