FOTOGRAF MSZANA DOLNA JUSTYNA & TOMASZ REPORTAŻ

Fotograf Mszana Dolna. Zapraszamy Was na relację ze ślubu i wesela niezwykłej młodej pary – Justyny i Tomasza. Ślub odbył się w pięknym kościele w Porębie Wielkiej. Przyjęcie weselne miało miejsce w Alexandrze w Mszanie Dolnej.  Przygotowaliśmy z tego wydarzenia reportaż fotograficzny, ale zanim do niego przejdziecie, obejrzyjcie krótką zapowiedź filmową.

OSTATNIE PRZYGOTOWANIA I ŚLUB KOŚCIELNY

Organizacja wesela to długie miesiące przygotowań, ale najważniejsze są te ostatnie w domu. Państwo młodzi w otoczeniu i z pomocą najbliższych szykują się do wyjazdu do kościoła. Nie inaczej było tym razem. Z domu państwo młodzi wraz z gośćmi oraz dwoma pięknymi druhnami udali się do kościoła. Jako fotograf Mszana Dolna uczestniczyłem we wszystkim razem z nimi. Udało mi się zrobić wiele ujęć młodej parze, gościom, a także samej świątyni. Drewniane elementy dodają temu kościołowi niewątpliwego uroku.

WESELE W GÓRACH W MSZANIE DOLNEJ

Po wzruszającej ceremonii obyło się przyjęcie weselne. Jako salę weselna Justyna i Tomasz wybrali Alexandrę w Mszanie Dolnej. Mszana Dolna leży w odległości 50 km od Zakopanego. Wesele rozpoczął pierwszy taniec pary młodej. Wrażenia wizualne zapewnił ciężki dym oraz płatki kwiatów. Później wszyscy goście dali się porwać szalonej zabawie. Jako fotograf Mszana Dolna starałem się odtworzyć atmosferę na zdjęciach. Widać na nich zawrotne tempo, w jakim odbywały się tańce. Było dużo śmiechu i spontanicznej radości. Po weselu moja przygoda z Justyną i Tomaszem nie skończyła się, ale trwała aż do sesji plenerowej.

ORYGINALNA SESJA PLENEROWA W SIELANKOWYM KLIMACIE

Romantyczne zdjęcie przed restauracją stanowiło zapowiedź tego, co czekało nas później. Mieliśmy bowiem zaplanowaną również sesję plenerową, choć nie był to klasyczny plener. Sesja odbyła się w wiejskiej stodole, wśród słomy i siano. Jako fotograf Mszana Dolna często biorę udział w sesjach ślubnych, ale ta była wyjątkowa. Wszystko to dało efekt zdjęć innych niż wszystkie oraz sielankowego klimatu. Fotografie wyszły bardzo romantyczne i pokazujące przede wszystkim miłość dwojga ludzi.