Sesje Narzeczeńskie

Miłość do fotografii zaszczepił we mnie mój Dziadek. On sam zajmował się robieniem zdjęć, a ja dzieliłem czas pomiędzy tę pasję oraz sport. Bardzo lubiłem jazdę na rowerze, niestety pewnego razu zdarzyła mi się kontuzja, która przerwała rowerowe wycieczki. Zacząłem więc spędzać czas ze znajomymi w inny sposób i fotografować ich poczynania. Po kilku latach zacząłem prezentować swoje fotografie sportowe na wystawach, a kolejnym, dość naturalnym krokiem, była szkoła fotograficzna.

Wkrótce to właśnie fotografowanie pochłonęło mnie bez reszty, bardziej nawet niż sport i sprzedałem rower, byle tylko kupić lepszy aparat. Mimo iż zaczynałem od fotografii sportowej, w szkole najbardziej zainteresowały mnie portret i architektura. Wkrótce te zainteresowania nabrały konkretnych rysów i moją specjalnością stały się fotografia ślubna oraz fotografia wnętrz. Od 2012 roku fotografuje śluby zawodowo, a także nie przestaję się rozwijać. Co roku uczestniczę w warsztatach i szkoleniach, szkoląc się u najlepszych fotografów w kraju i za granicą. Staram się być coraz lepszy, aby i takie były moje prace.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem mojej kochającej żony Aleksandry. Codziennie jestem jej wdzięczny za cierpliwość i zrozumienie, ponieważ moja praca zabiera ogromną część mojego życia.