WESELE W GÓRACH, ZIĘBÓWKA, ŚLUB W PLENERZE ,BOHO, VICTORIA & MIŁOSZ

WESELE W GÓRACH, ZIĘBÓWKA, ŚLUB W PLENERZE ,BOHO, VICTORIA & MIŁOSZ

Wymarzyliście sobie wesele w górach ? Jeżeli tak koniecznie obejrzyjcie mój materiał ze ślubu i wesela Victorii i Miłosza. Młodzi na miejsce ceremonii wybrali Ziębówkę – klimatyczne miejsce, gdzie króluje drewno i świetna atmosfera. Ziębówka jest oddalona zaledwie kilka kilometrów od Zakopanego.

ziębówka

Miłosz i Victoria naprawdę bardzo się postarali by ich najważniejszy dzień był idealny w każdym calu. O genialną organizację tego nietypowego ślubu zadbała perfekcyjna Katarzyna Calcutt KC Love Stories – Weddings and Events
Kasia dopięła wszystko na ostatni guzik, a co za tym idzie zapewniła mi naprawdę ciekawy materiał do fotografowania. Nie codzień fotografuje się ceremonię humanistyczną w plenerze i wesele w stylu slow wedding.

DETALE I DEKORACJE CZYLI PERFEKCJA W KAŻDYM CALU.

Nie mogę nie wspomnieć kilku słów o dekoracjach , dodatkach czy słodkich pysznościach, które wybrali Victoria i Miłosz na swoje wesele w górach.
Dekoracje kwiatowe wykonała Zosia z Ziębówki , która jest prawdziwą mistrzynią w tej dziedzinie. Lampiony , dodatki ,żarówki edisona zamówione zostały w lampionowo.pl. Napis love przyjechał od dekoracjeszewczyk.pl
Słodki stół zamówiono w Laura-Cupcakes sam pokusiłem się na kilka  sztuk pomimo tego iż jestem na diecie – zupełnie nie mogłem się oprzeć pokusie 🙂 Złota zastawa została wypożyczona od  Złotych Sztućców.

Łapacze snów znajdziecie tutaj , natomiast Makramy możecie obejrzeć pod tym linkiem.