Sesja narzeczeńska zimą – Basia i Bartek

Z sesji narzeczeńskiej korzyści czerpie i przyszła para młoda, i fotograf. Młodzi mają świetną pamiątkę, a przy okazji uczymy się ze sobą współpracować. Ja poznaję narzeczonych, oni stają się bardziej swobodni przed kamerą. Takie sesje mogą odbyć się w każdej chwili, także poza klasycznym “sezonem ślubnym”. Dziś przychodzę do Was z propozycją, jaką jest sesja narzeczeńska zimą. Ujęcia, które widzicie w tym wpisie, pochodzą z sesji Basi i Bartka, którą robiłem… w stodole. Choć może to wydawać się zaskakujące, okazuje się świetną alternatywą dla zdjęć na dworze. Kiedy pogoda nie dopisuje, warto wykorzystać każde miejsce, a niepozorna stodoła daje tak naprawdę wiele możliwości.

Sesja w stodole? Jak najbardziej!

Zdarza mi się wykorzystywać stodoły i do sesji narzeczeńskich i do ślubnych, nie tylko zimową porą. Dzięki specyficznej budowie takich budynków dają one fotografowi duże pole do popisu. Gra światła jest tu naprawdę piękna. W połączeniu z naturalnym drewnem i rozłożonymi gdzieniegdzie snopkami tworzy niepowtarzalną scenerię. Na zdjęciach można pokazać romantyzm, tajemniczość, jak również chęć powrotu do natury. Z tego z pozoru zwykłego, niezbyt atrakcyjnego elementu wiejskiego krajobrazu przy odrobinie wyobraźni wydobędziemy wiele. W zależności od pomysłu na zdjęcie mamy do dyspozycji miejsca dobrze oświetlone, a także takie, w których panuje półmrok. I to wszystko w jednym miejscu.

Sesja narzeczeńska zimą też będzie udana

Stodoła daje nam również jeszcze jeden komfort – możliwość wykonania zdjęć zimą bez konieczności zakładania na siebie grubych kurtek. Sesja powstaje w pomieszczeniu, ale też nie w zamkniętym pokoju. Jest to sceneria pomiędzy budynkiem a podwórkiem. Jeśli para marzy o sesji w bardzo naturalnych klimatach, na przykład na polu, ale pogoda nie dopisuje, bardzo polecam im stodołę. Wszystkie sesje plenerowe ślubne i narzeczeńskie, które tam robiłem, bardzo przyjemnie się ogląda. Sesja ślubna zimą w stodole Basi i Bartka jest tego najlepszym dowodem. Niech podziwianie tych urokliwych kadrów zainspiruje Was do zaplanowania własnej sesji narzeczeńskiej zimą lub o każdej innej porze roku!