FOTOGRAF i FILMOWIEC

FOTOGRAF i FILMOWIEC

KIM JESTEŚMY

Fotografia ślubna zakopane. Poszukujecie osób, które uwiecznią dzień Waszego ślubu na wyjątkowych zdjęciach i filmach? W takim razie trafiliście idealnie. Jesteśmy zespołem, który zajmuje się filmem i fotografią, ale przede wszystkim dwojgiem dobrych przyjaciół. Znamy się od dziecka i od zawsze łączyła nas podobna pasja. Chcieliśmy tworzyć obrazy, jednak jeden z nas wybrał fotografię, a drugi film. Mateusz, który w naszym duecie zajmuje się robieniem zdjęć, specjalizuje się w fotografii ślubnej oraz fotografii wnętrz. Piotrek natomiast tworzy piękne filmy, zarówno reklamowe, jak i ślubne. Oboje uwielbiamy naszą pracę i jest ona dla nas nie tylko sposobem na życie, ale i przyjemnością. Fotografia ślubna Zakopane oraz film ślubny to nasza pasja. Wiemy też, że ślub to ważne dla Was wydarzenie i dlatego nie wprowadzamy atmosfery i stresu i napięcia. Chcemy, by atmosfera była luźna, a ujęcia naturalne, pokazujące miłość i inne emocje. Takie cele przyświecają naszej pracy.
Pochodzimy z Tatr, dlatego szczególnie lubimy reportaże ślubne w górach, które znamy jak własną kieszeń. Wiemy, jakie miejsca polecić na ślub lub reportaż plenerowy. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się do przyjmowania tylko tych zleceń, które dotyczą Tatr. Wręcz przeciwnie, odległość nie stanowi problemu i jeśli zajdzie taka potrzeba dojedziemy w dowolne miejsce. Nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję. Polecamy się również parom, które pochodzą z innej części Polski, ale marzą o weselu lub samej sesji w górach. Nasze pochodzenie i znajomość Tatr może w tym przypadku naprawdę dużo ułatwić. Fotografia ślubna Zakopane w naszym wydaniu to coś więcej niż same zdjęcia i filmy, ale też pomoc, rada i niekrępujące towarzystwo dwóch fajnych chłopaków. Tworzymy zespół w pracy, ale także dobrze się znamy i dogadujemy na co dzień, co przekłada się na życie zawodowe.
Jeśli chcecie poznać nas jeszcze lepiej i dowiedzieć się, jak pracujemy, przejrzyjcie inne zakładki na stronie oraz napiszcie wiadomość.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA I FILM

 

Najczęściej zdarza się tak, że pary młode poszukują zarówno fotografa, jak i filmowca. Zwracając się do nas, otrzymujecie obie te usługi w jednym miejscu i już nie musicie szukać dalej. Oczywiście, jeśli zdarzy się tak, że potrzeba tylko jednej osoby, przeważnie zgadzamy się na to. Nie zmienia to jednak faktu, że zdecydowanie wolimy pracować w duecie. Jest to rozwiązanie korzystne i dla nas, i dla Was. Ponieważ pracujemy razem od lat, realizowaliśmy wspólnie dziesiątki przedsięwzięć, a także znamy się prywatnie, dokładnie wiemy, jak współpracować, by dało to najlepsze efekty. Nie przeszkadzamy sobie, nie wchodzimy w kadr, ale potrafimy idealnie się ze sobą komunikować. Każdy szczegół jest idealnie zgrany, nawet styl zdjęć i filmu, i wszystko stanowi harmonijną całość. Wybierając nasz duet macie gwarancję tego, że fotografia ślubna Zakopane będzie się dobrze komponować z filmem. W efekcie tego otrzymacie jeszcze lepszą pamiątkę.

Wybranie fotografa oraz filmowca z jednej ekipy ma praktycznie same zalety. Wspomnieliśmy już, że potrafimy się znacznie lepiej dogadać niż dwie obce osoby, które dopiero chwile temu się spotkały. Na dodatek jeden zespół to mniej formalności, łatwiejsza organizacja oraz mniejsze koszty. To wszystko jest bardzo ważne podczas przygotowań do ślubu, kiedy bieganiny organizacyjnej jest i bez tego bardzo wiele. My tymczasem zgramy nawet nasz przyjazd, tak, abyście w ten dzień o nic się już nie martwili. Co więcej, to że się znamy i lubimy, przekłada się na luźną atmosferę podczas reportaży. Nie macie poczucia, że jesteście obserwowani i musicie zachowywać się nienaturalnie. Przeciwnie, wiecie, że spędzacie dzień z dwojgiem przyjaciół. Fotografia ślubna Zakopane oraz film w naszym wydaniu to gwarancja dobrej atmosfery, oraz dobrego

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

 • Fotografia Ślubna

  Specjalizujemy się w artystycznej fotografii ślubnej. Realizujemy zarówno reportaże, jak i plenery, szczególnie jednak lubimy robić zdjęcia na łonie natury. Najczęściej działamy na Podhalu, skąd pochodzimy oraz w Małopolsce. Fotografia ślubna Zakopane to nasza główna specjalność. Przyjmujemy jednak także zlecenia z innych miejsc. W razie potrzeby dojedziemy w inne dowolne miejsce w Polsce oraz za granicą.
 • fotograf i kamerzysta na wesele

  Film Ślubny

  Zajmujemy się także tworzeniem filmów ślubnych. Każdy film to opowiedziana przez nas historia, w której główną rolę odgrywacie Wy i Wasze uczucia. Tłem dla nich mogą być nasze rodzinne góry, a także każde inne miejsce w Polsce i na świecie. Chcemy, aby każdy film stanowił coś więcej niż ładny obraz, ale aby pokazywał autentyczne ludzkie historie.
 • Fotografia Wnętrz

  Oferujemy również wykonanie fotografii wnętrz. Zdjęcia pomieszczeń oraz produktów to często pierwsze zetknięcie się Twojego klienta z wizerunkiem firmy. To właśnie te fotografie są umieszczane na ulotkach czy firmowej stronie internetowej, dlatego ich jakość jest bardzo ważna. Dobre fotografie wnętrz sprawiają, że klient chce zostać na dłużej i poznać Cię bliżej. Dlatego warto wybrać fotografa, który specjalizuje się w tego typu tematyce

Fotografujemy

Plenery ślubne

Sesja plenerowa jest bardzo ważna dla młodej pary i stanowi pamiątkę na wiele lat. Szczególnie kochamy sesje na łonie natury, z górami w tle. Fotografia ślubna Zakopane w naszym wykonaniu jest tym, czego szukacie.

Uroczystości

Fotografujemy i filmujemy rodzinne uroczystości, takie jak śluby, wesela i chrzty. Staramy się uwiecznić emocje na zdjęciach oraz filmie, abyście mogli wspominać miłe chwile na długo. Takie wydarzenia to często bardzo osobiste przeżycie, dlatego chcemy w prostej formie przekazać jak najwięcej treści.

Fotografia wnętrz

Zdjęcia wnętrz to podstawa katalogów firmowych. Pięknie wykonane same w sobie stanowią reklamę i budują pozytywny wizerunek firmy. Postaw na specjalistę w dziedzinie fotografii wnętrz, a klienci będą do Ciebie chętnie wracali.

Filmy

Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie filmowania uroczystości. Możemy wykonać zarówno reportaż z wydarzenia, jak i stworzyć materiał z pleneru ślubnego. Jeśli chcesz zamówić inny rodzaj filmiku, na przykład ślubny teledysk albo film z podziękowaniami dla rodziców, również się odezwij.

Kim jesteśmy

Mateusz

Absolwent Krakowskiej Akademii Fotografii. Zdobywca wielu prestiżowych nagród w dziedzinie fotografii. Specjalizacja: fotografia ślubna oraz fotografia wnętrz.

Piotr

Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej. Operator kamery, montażysta. Specjalizacja: kamerzysta ślubny, filmy reklamowe, profesjonalny montaż, ujęcia lotnicze, dron.

Sprzęt

Działamy na najnowszym sprzęcie marki Sony, do tego dochodzą drony ze stajni DJI. Mamy wiele profesjonalnych obiektywów, elektroniczne gimbale oraz drugie tyle sprzętu zapasowego.