FOTOGRAF i FILMOWIEC

FOTOGRAF i FILMOWIEC

KIM JESTEŚMY

Fotografia Ślubna & Film Ślubny

Witajcie , miło nam że nas odwiedziliście. Jesteśmy dwojgiem przyjaciółmi których połączyła pasja tworzenia obrazu. Mateusz jest u nas odpowiedzialny za dział Fotografii , zajmuję się fotografią ślubną , reportażową , oraz fotografią wnętrz. Piotr natomiast tworzy dział wideo, jego specjalizacja to filmy ślubne oraz reklamowe.
Najczęściej działamy na terenie całego Podhala oraz Małopolski natomiast nie jest to dla nas problem żeby dojechać w dowolne miejsce w Europie czy na Świecie. Fotografia ślubna nowy targ, Kamerzysta Nowy Targ, Fotograf Podhale.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA I FILM

Przy realizacjach które wymagają wykonania zarówno fotografii jak i filmu wolimy  pracować w duecie , co przekłada się na lepszy efekt końcowy. Jeżeli jednak chcielibyście zatrudnić nas osobno również nie widzimy problemu.  Najczęściej pracujemy razem przy fotografii oraz filmie ślubnym , choć często wspólnie realizujemy zdjęcia reklamowe.
Fotografia ślubna  jest naszą główną specjalizacją.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

 • Fotografia Ślubna Zakopane

  Fotografia Ślubna

  Specjalizujemy się w artystycznej fotografii ślubnej. Naszą wizytówką są plenery ślubne w Tatrach ,uwielbiamy robić zdjęcia ślubne na łonie przyrody. Najczęściej działamy na Podhalu i w Małopolsce ale nie jest to dla nas żaden problem by dojechać do was w dowolne miejsce w Polsce.
 • Fotografia Ślubna

  Film Ślubny

  Wierzymy w moc dobrej historii, i chcemy opowiedzieć twoją. Naszą pasją jest opowiadanie historii miłosnych. Dla nas dobra historia to więcej niż ładny obrazek Te historie dotyczą miłości , ludzi i serca. Naszą pasją jest opowiadać poruszające i autentyczne historie, o największej przygodzie w życiu jaką jest miłość. Kamerzysta Nowy Targ
 • Fotografia Wnętrz

  Fotografia Wnętrz

  Fotografia wnętrz czy produktów jest głównym elementem wpływającym na decyzję i zainteresowanie klienta. Odpowiednia prezentacja Twojej firmy podkreśli jej profesjonalizm i potencjał na rynku oraz pozwoli na zbudowanie pozytywnego wizerunku. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych prac fotografii wnętrz.

Fotografujemy

Plenery ślubne

Plener ślubny to bardzo ważna część historii miłości młodej pary. Plenery uwielbiamy wykonywać na łonie przyrody, najczęściej z górami w tle. Fotografia śubna, Zapraszam Fotograf Nowy Targ

Uroczystości

Fotografujemy i filmujemy , uroczystości ślubne oraz chrzty. Wspomnienia które dla was uwiecznimy będą wasze na zawsze. Fotografia ślubna jest delikatną dziedziną , najbardziej liczy się prosta forma bez zbędnych ulepszeń. Zapraszamy fotografia ślubna nowy targ.

Fotografia wnętrz

Odpowiednia prezentacja Twojej firmy podkreśli jej profesjonalizm i potencjał na rynku oraz pozwoli na zbudowanie pozytywnego wizerunku Właśnie dla tego fotografia wnętrz jest kluczowym elementem twojej reklamy.

Filmy

Tworzymy wyjątkowe, romantyczne ujęcia Filmowe. Nagrywamy zarówno reportaże jak i plenery ślubne. Możecie zmówić u nas film z podziękowań dla rodziców a także klip love story. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem Kamerzysta nowy targ

Kim jesteśmy

Mateusz

Absolwent Krakowskiej Akademii Fotografii. Zdobywca wielu prestiżowych nagród w dziedzinie fotografii. Specjalizacja fotografia ślubna oraz fotografia wnętrz.

Piotr

Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej, Specjalizacja: operator kamery, montażysta. Kamerzysta ślubny , filmy reklamowe, profesjonalny montaż, ujęcia lotnicze dron.

Sprzęt

Działamy na najnowszym sprzęcie marki Sony , do tego dochodzą drony ze stajni DJI. Mamy masę profesjonalnych obiektywów , elektroniczne gimbale oraz drugie tyle sprzętu zapasowego.