Najczęściej zadawane pytania Fotografia Ślubna & Film

Fotograf i filmowiec ślubny, najczęstsze pytania.

1. W jakich godzinach pracujecie ?

Fotografia Ślubna. Najczęściej pracę zaczynamy podczas przygotowań do ślubu. Startujemy zwykle w domu Pani Młodej. Jeżeli dom Pana Młodego znajduję się dość blisko i pozwoli na to czas udajemy się również tam. W dniu wesela fotografujemy i filmujemy do godziny  godziny 24:30. Zazwyczaj jest to około 12-13 godzin.

fotografia ślubna

2. Czy wybieracie się czasem w inne części Polski ?

Tak, zdecydowanie uwielbiamy podróżować i odkrywać nowe zakątki naszego kraju, więc nie jest dla nas żadnym problemem dojechać do Was.

fotografia ślubna

3. Czy doliczacie opłaty za dojazd?

Dojazd w obrębie 50 km od miasta Zakopane jest gratis. Jeżeli chcecie byśmy dojechali do was gdzieś dalej doliczamy nieznaczną opłatę za dojazd zwykle jest to koszt paliwa do naszego samochodu, nie stosujemy żadnych kilometrówek. Zasada jest prosta ile paliwa spalimy tyle was doliczymy 🙂

fotografia ślubna

4. Ile zdjęć dostaniemy oraz ile będzie trwał nasz film ślubny.

Ciężko jest określić dokładnie ilość zdjęć , ponieważ każde wesele jest inne. Zwykle oddaje ok 700 zdjęć z dnia ślubu i wesela, natomiast zdarzyło mi się oddać 1000 zdjęć ponieważ materiał był na tyle ciekawy. Co do trwania filmów realizowanych przez Piotra , są to zwykle filmy które trwają ok 60 minut.

fotografia ślubna

5. Jak długo będziemy czekać na zdjęcia i film ?

Na zdjęcia czas oczekiwania wynosi od 2 tygodni do 1,5 miesiąca.
Jeżeli chodzi natomiast o film ślubny okres oczekiwania to maksymalnie 3 miesiące.
Czas oczekiwania zależy również od tego kiedy uda nam się zrealizować plener ślubny oraz od tego czy zamawiacie album ślubny.

fotografia ślubna

6. Kto wybiera zdjęcia do albumu ślubnego

Ja wybieram zdjęcia do albumu, natomiast po zaprojektowaniu rozkładówek wysyłam roboczy projekt do akceptacji. Macie wtedy prawo do zasugerowania zmian czy poprawek. Po akceptacji projektu album idzie do druku.

fotografia ślubna

7. Wybór miejsca na sesję plenerową fotografia ślubna.

Chętnie zasugeruję wam lokalizację sesji plenerowej, natomiast jestem również otwarty na wasze propozycje odnośnie lokalizacji.Fotografia ślubna.

8. Rezerwacja terminu.

Rezerwacja terminu jest poprzedzona wcześniejszym spotkaniem czy też rozmową na skype jeżeli nie możecie przybyć osobiście. Rezerwacji dokonuję na podstawie wpłaty zadatku oraz podpisania umowy. Często pytacie o kwotę zadatku zwykle jest to kwota od 400 do 600 zł w zależności od wartości umowy.

9 .Czy osobiście będziesz wykonywał‚ zdjęcia/ film ślubny 

Wszystkie Śluby odnośnie Fotografowania wykonuję Mateusz a jeżeli chodzi o Video Piotr nie zatrudniamy żadnych dodatkowych osób , więc ujęcia na waszym ślubie wykonamy osobiście.

10. Czy posiadacie legitymację na fotografowanie/filmowanie w kościele?

Tak posiadamy legitymację z Kurii na fotografowanie i filmowanie w Kościołach. Fotografia Ślubna

11. Co zrobicie gdy zepsuje się wam aparat podczas naszego Ślubu?

Od przygotowań do końca przyjęcia, zawsze mamy przy sobie po trzy aparaty, (3 do foto oraz 3 do video) Więc ryzyko nie możności kontynuowania pracy jest znikome.

Gdybyście mieli więcej pytań napiszcie za pomocą formularza kontaktowego chętnie na nie odpowiemy .