Fotograf Ślubny – Mateusz Kiszela

Fotograf Ślubny – Mateusz Kiszela

Fotograf Ślubny – Mateusz Kiszela Miłość do fotografii zaszczepił we mnie mój Dziadek. On sam zajmował się robieniem zdjęć, a ja dzieliłem czas pomiędzy tę pasję oraz sport. Uprawiałem kolarstwo górskie, niestety pewnego razu zdarzyła mi się kontuzja, która przerwała rowerowe szaleństwa. Zacząłem więc spędzać czas ze znajomymi w inny sposób i fotografować ich poczynania. Po kilku latach zacząłem prezentować swoje fotografie sportowe na wystawach, a kolejnym, dość naturalnym krokiem, była szkoła fotograficzna.

Fotograf ślubny – początki

Wkrótce to właśnie fotografowanie pochłonęło mnie bez reszty, bardziej nawet niż sport i sprzedałem rower, byle tylko kupić lepszy aparat. Mimo iż zaczynałem od fotografii sportowej, w szkole najbardziej zainteresowały mnie portret i architektura. Wkrótce te zainteresowania nabrały konkretnych rysów i moją specjalnością stały się reportaż ślubny oraz fotografia wnętrz. Od 2012 roku fotografuje śluby zawodowo, a także nie przestaję się rozwijać. Co roku uczestniczę w warsztatach i szkoleniach, szkoląc się u najlepszych fotografów w kraju i za granicą. Staram się być coraz lepszy, aby i takie były moje prace. Zawód fotografa ślubnego to moja pasja.

Fotograf ślubny – prywatnie

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem mojej kochającej żony Aleksandry. Codziennie jestem jej wdzięczny za cierpliwość i zrozumienie, ponieważ moja praca zabiera ogromną część mojego życia.

Jak pracuję – fotograf ślubny

Jako doświadczony fotograf ślubny jestem w stanie zapewnić Państwa, że wykonywane przeze mnie zdjęcia są jedyną i niepowtarzalną historią waszej miłości. Moim celem jest  uwiecznianie na zdjęciach piękna danej chwili – emocji, wzruszeń, radości i szczęścia. Podczas tak wyjątkowych wydarzeń jak wesela, nietrudno o takie momenty.
Reportaż ślubny rozpocznę od wykonania zdjęć podczas przygotowań do uroczystości. Fotografia ślubna obejmuje zarówno ceremonię w Kościele, jak i Urzędzie Stanu Cywilnego coraz cześciej fotografuję również śluby plenerowe.

Sesje plenerowe – fotograf ślubny

Fotograf ślubny wykonuję również sesja ślubne w plenerze zwykle realizowane w otoczeniu pięknej tatrzańskiej  przyrody, z majestatycznymi górami w tle.
Jeżeli życzą sobie Państwo, by była to sesja o innej tematyce, to jestem otwarty na wszelakie propozycję.
Zdjęcia w plenerze wykonywane są osobnego dnia ze względu na czasochłonność ich wykonania.
Każda fotografia poddawana jest korekcji graficznej – dzięki specjalistycznym programom do obróbki, jestem w stanie wydobyć z ujęć jeszcze więcej tego, co najlepsze. Dysponuję najnowszym sprzętem marki Sony oraz Fujifilm.
Aby zobaczyć galerię reportaży zapraszam do sekcji blog.